Yeni hamilelikte bebegin hareketsiz olmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yagmur y. tarafından oluşturulan Yeni hamilelikte bebegin hareketsiz olmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 774 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni hamilelikte bebegin hareketsiz olmasi
Konbuyu başlatan Yagmur y.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Yagmur y.

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaş ben 13 hafta hamileyim dun doktora gittik ve bebek yüzü koyun yatiyor ve hareket etmiyor gecen defada gittigimizdede ayniydi tatli yedim ama cok agir hareket etti. Bu seferde bole olunca doktor supelendi. Perinatojiye yonlendirdi. Ama bizde panik olduk karsidaki arkadasimda bir baksin dedi. Bu sefer karsindaki doktora gittik. Ordada hersey olmadi gerektigi gibi dedi. Bu seferde yan döndü. Normal mi sizce bu haftalarda

Yagmur y.

Kayıtlı Üye
rank
Daha küçük ama doktor normal diyorsa normaldir canım için rahat etmezse başka bir doktora daha görün istersen
Kendi doktorum kiz dedi yonlendirdigi arkadasida erkek dedi. Kafamiz allak bullak oldu. Nettende okudum genelde uyku doneminde oluyorlar diye ama insanin icine kurt düşüyor.

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaş ben 13 hafta hamileyim dun doktora gittik ve bebek yüzü koyun yatiyor ve hareket etmiyor gecen defada gittigimizdede ayniydi tatli yedim ama cok agir hareket etti. Bu seferde bole olunca doktor supelendi. Perinatojiye yonlendirdi. Ama bizde panik olduk karsidaki arkadasimda bir baksin dedi. Bu sefer karsindaki doktora gittik. Ordada hersey olmadi gerektigi gibi dedi. Bu seferde yan döndü. Normal mi sizce bu haftalarda
Benim 11 haftalikkendi galiba bebek uyuduğu için aynı gün arayla üç kere muayeneye gidip geldim kendini hiç bozmadı son gidişimde uyandı da muayene bitti

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Çok doktor deyiştirincede insan allak pullak oluyo , her kapıdan başka sess

Tüm sayfalar yüklendi.