Yeni normal dogum yapmış anneler bakabilir mi?

• Konbuyu başlatan ikikizikioglanannesi
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ikikizikioglanannesi tarafından oluşturulan Yeni normal dogum yapmış anneler bakabilir mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 805 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni normal dogum yapmış anneler bakabilir mi?
Konbuyu başlatan ikikizikioglanannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi
I

ikikizikioglanannesi

Guest
Selam güzel anneler nasılsınız bakalim bebitolar ne alemde iyilerdir umarım sorum a gelelim guzel anneler 39+4günlük olduk bugün uygulamaya göre son 3 gün kaldı diyo bakalım ne zaman gelirse minigim bakalım sağlıkla gelsin insallah hepimizin minnaklari yakınlarda normal dogum yapan anneler halk arasında derler ya karın aşağı doğru inmesi doğum başlangıcıdır diye sizlerin gobusleri aşağı inmismiydi doğum a giderken benim minnak beyim hala yukarda duruyo beni gören uzar senin günün daha doğurmazsin deyip duruyo ahh bu elalem iste 3 çocuk dogurdum hiçbirinde aşağı inmismi idi karnım hatırlamıyorum

Yağmur💓ahmed

Kayıtlı Üye
rank
Selam güzel anneler nasılsınız bakalim bebitolar ne alemde iyilerdir umarım sorum a gelelim guzel anneler 39+4günlük olduk bugün uygulamaya göre son 3 gün kaldı diyo bakalım ne zaman gelirse minigim bakalım sağlıkla gelsin insallah hepimizin minnaklari yakınlarda normal dogum yapan anneler halk arasında derler ya karın aşağı doğru inmesi doğum başlangıcıdır diye sizlerin gobusleri aşağı inmismiydi doğum a giderken benim minnak beyim hala yukarda duruyo beni gören uzar senin günün daha doğurmazsin deyip duruyo ahh bu elalem iste 3 çocuk dogurdum hiçbirinde aşağı inmismi idi karnım hatırlamıyorum
Benimde ikizin de de indi bebek tam doğum yoluna girdiği için iniyo ama elaleme de bakma sen onlar herşeyi biliyorlar gibi ama çoğu şehide bilmiyorlar kişiden kişiye fark eder Allah ne zaman nasip ederse o zaman gelir sen sıkma canını benim oğlum 15 gün erken geldi kızım da tam günde doğdu

maral mete

Kayıtlı Üye
rank
Benim karnım son gün aşağı indi

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ikizin de de indi bebek tam doğum yoluna girdiği için iniyo ama elaleme de bakma sen onlar herşeyi biliyorlar gibi ama çoğu şehide bilmiyorlar kişiden kişiye fark eder Allah ne zaman nasip ederse o zaman gelir sen sıkma canını benim oğlum 15 gün erken geldi kızım da tam günde doğdu
Valla ben kızlarda hiç hatırlamıyorum ilk cocuk da günü geçti öyle doğdu ikinci sancilandim gittim öyle doğdu ama günü ne zaman di hatırlamıyorum üçüncü oglanda gece suyum geldi öyle gittik 39 haftalikti oda bugün 4 uncu ye 39+4deyiz sancılar oluyo gün içinde belden ve kassiktan giriyo bir kivrandiriyo beni sonra geciyo bakalım ne olursa ama karnım yukarda hala aşağı falan düşmedi

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
benim 2. cocugumda akşam eltim demişti dogum etmessin sen karnin hic inmemiş aşaya sabaha suyum geldi doktora gittim doguma bunda ise 29 haftadan beri aşada bebek ha dogurdum ha doguracam valla ama belli olmaz belki bir anda gelir

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Canım 39+3te doğum yaptım karnım burnumdaydı asla aşağıya inmedi ki oğlum kanaldaydı yani

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
benim 2. cocugumda akşam eltim demişti dogum etmessin sen karnin hic inmemiş aşaya sabaha suyum geldi doktora gittim doguma bunda ise 29 haftadan beri aşada bebek ha dogurdum ha doguracam valla ama belli olmaz belki bir anda gelir
Valla benim 32 haftadan beri baş aşağı duruyo doktora yarın gitcem bakalım alirlarmi muayene icin onu da bilmiyorum randevusuz almiyolar normalde bugün sancılar sürekli geliyo ama değişik bisey bazen 10 dakka da bir bazen 2 saatte 1 bazen yarim saatte bir geliyo bir kivrandiriyo geciyo hemen rahme çok baskı yapiyo canımı yakiyo o an cikcak aha diyorum ama bakalım hayırlısı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım 39+3te doğum yaptım karnım burnumdaydı asla aşağıya inmedi ki oğlum kanaldaydı yani
Annemin dediği bir laf var ne it ürü sün ne kervan duysun biravazda kurtul der sağlıkla alalım insallah kucaklarimizadaa

Tüm sayfalar yüklendi.