Sorum var Yeni yil mutluluk huzur getirsin hepinize canlarim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Yeni yil mutluluk huzur getirsin hepinize canlarim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,553 kez görüntülenmiş, 90 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni yil mutluluk huzur getirsin hepinize canlarim
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Revan Ramal

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ama dinimizde yok ya. Kuzu bana o yüzden kutlamak saçma geliyor tabili 10 dan geriye bizde sayıyoruz ama 😂😂 o kadar çok süsleme, içki vs olmadan evde tombala oynanır, tv izlemir yiyecek içecek olur😂😂. Ve aslında hristşyanlara özgü bir şeydir onlar biziim bayramımıza bu kadar özen göstermezken türklerin bu kadar abartıp hee yeri süslmeesi saçma geliyor 😂😂. Geçen bir hrisityanın videosuna denk geldim adam resmen müslümanlar bizden daha hazırlıklı bizim yerimize kutlasınlar biz gazze için kutlamıyoruz diyordu düşün halimizi 🥺🥺
Benim demek istediğim de o evde aileyle birlikte oyun oynanır, film izlenir, güzel bir sofra hazırlanır, sohbet edilir. Kutlama dediğim bu şekilde. Yok evi süsle yok alkol al yok dışarı çık eğlence mekanlarına git bunlar anormal durumlar zaten. Dediğin gibi bazı insanlar baya abartıyorlar lakin 2 türlü birinci şekilde kutlamak vardır ikinci şekilde kutlamak vardır. Eşlerimiz evden çok dışarda işyerinde vakit geçiryorlar güzel bir sofrayla, güzel bir filmle yılbaşı gecesi buna bir vesile olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim demek istediğim de o evde aileyle birlikte oyun oynanır, film izlenir, güzel bir sofra hazırlanır, sohbet edilir. Kutlama dediğim bu şekilde. Yok evi süsle yok alkol al yok dışarı çık eğlence mekanlarına git bunlar anormal durumlar zaten. Dediğin gibi bazı insanlar baya abartıyorlar lakin 2 türlü birinci şekilde kutlamak vardır ikinci şekilde kutlamak vardır. Eşlerimiz evden çok dışarda işyerinde vakit geçiryorlar güzel bir sofrayla, güzel bir filmle yılbaşı gecesi buna bir vesile olsun
Evet bende öyle yapıyorum balım . İkimizde aynı konudan bahsedip 😂😂benim seni ilk anlamamam dışında sorun yok 😂😂 yorgunluğuma ver 😂😂

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Ben de elifin kendisini çok merak ediyorum 🥰🥰gizemli baya foto filan paylaşmıyor bide demeti merak ediyorum 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimkiler de🙄🙄
Alyaacim senin için profile bırakırım sen bak diye sonra kaldırırım benb38 yaşındayım zaten sizin gibi genç değilim 😭

Aşklarım yılbaşı ile Noel farklıdır. Noel 25 Aralık'ta başlar ağaçlar süslenir, noel baba simgesidir, alkoller alınır şu olur bu olur. Yılbaşı yeni yıla girme mutluluğu, yeni yılı güzelce karşılamadır. Müslümanlar kutlama yapmaz, müslümanlar eğlenemez vs kafasında olmayın hepiniz biliyorsunuz ki doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü, bebeğin doğmasını kutluyoruz yeni yılın gelmesini neden özenle kutlamayalım ki. Ha birde mekkenin fethi diyen olacak oda 10 ocaktır yılbaşıyla bir ilgisi yok. Herkese yeni bir yıl dilerim
Katılıyorum

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Ben daha yeni uyandım 😂😂o da kayranın zoruyla nanne nanne deyip duruyor başımda. Bu arada seninde yeni yılın kutlu olsun canım benim ❤️
Teşekkür ederim canim

Aşklarım yılbaşı ile Noel farklıdır. Noel 25 Aralık'ta başlar ağaçlar süslenir, noel baba simgesidir, alkoller alınır şu olur bu olur. Yılbaşı yeni yıla girme mutluluğu, yeni yılı güzelce karşılamadır. Müslümanlar kutlama yapmaz, müslümanlar eğlenemez vs kafasında olmayın hepiniz biliyorsunuz ki doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü, bebeğin doğmasını kutluyoruz yeni yılın gelmesini neden özenle kutlamayalım ki. Ha birde mekkenin fethi diyen olacak oda 10 ocaktır yılbaşıyla bir ilgisi yok. Herkese yeni bir yıl dilerim
Evet canm bende arkadaşlara şunu anlatmak isdemişem 🤗

Ama dinimizde yok ya. Kuzu bana o yüzden kutlamak saçma geliyor tabili 10 dan geriye bizde sayıyoruz ama 😂😂 o kadar çok süsleme, içki vs olmadan evde tombala oynanır, tv izlemir yiyecek içecek olur😂😂. Ve aslında hristşyanlara özgü bir şeydir onlar biziim bayramımıza bu kadar özen göstermezken türklerin bu kadar abartıp hee yeri süslmeesi saçma geliyor 😂😂. Geçen bir hrisityanın videosuna denk geldim adam resmen müslümanlar bizden daha hazırlıklı bizim yerimize kutlasınlar biz gazze için kutlamıyoruz diyordu düşün halimizi 🥺🥺
Bak canm bende Rusiyadayim bunlar hiristiyan sabahtan aksama katar alkol yeyib iciuorlar ama biz napiyiruz herzanmkimi yemek falan yapip aylevi sesiz sakin kutlariz yeni yili onlar tam başqa sabaha qadar icib yolarda geziyorlar ateşferanliq yapiyorlar yilbaşı aylevi yeni yila giriyoruz deye kutlanir bizde yeni rakam yeni gün basliyor diye

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aman bee hamileliğine veriyorum Kayra da da aynıydın 😂😂😂
Bu varya bu düşmana söylenmez ha😂😂😂

Teşekkür ederim canim

Bak canm bende Rusiyadayim bunlar hiristiyan sabahtan aksama katar alkol yeyib iciuorlar ama biz napiyiruz herzanmkimi yemek falan yapip aylevi sesiz sakin kutlariz yeni yili onlar tam başqa sabaha qadar icib yolarda geziyorlar ateşferanliq yapiyorlar yilbaşı aylevi yeni yila giriyoruz deye kutlanir bizde yeni rakam yeni gün basliyor diye
Doğru kuzm ama türkiyede ne yazık ki büyük bir topluluk hristityanlar gibi kutlar . Sözde müslğmanlar ama yılbaşını bir hristiyandan daha çok kutluyorlar. Buna içki de dahil zaten evinde yemem yapıp ailecek yiyen bbirine asla laf etmem bizde öyle yaparız ama diğer türlü dinimizce uygun değil hoş şuan kimse dinimize göre yaşamıyor ama neyse

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim canim

Öyle ama çoğu kişi anlamamazlıktan geliyor 😅

Doğru kuzm ama türkiyede ne yazık ki büyük bir topluluk hristityanlar gibi kutlar . Sözde müslğmanlar ama yılbaşını bir hristiyandan daha çok kutluyorlar. Buna içki de dahil zaten evinde yemem yapıp ailecek yiyen bbirine asla laf etmem bizde öyle yaparız ama diğer türlü dinimizce uygun değil hoş şuan kimse dinimize göre yaşamıyor ama neyse
Yooo bende hamileyken deli gibiydim aksamları gülme krizine giriyorduk ya😂😂😂

Sona

Kayıtlı Üye
rank

Aynen canm aynen bende yemek yapmisim esim isden grlmeyini bekliyorum yemeyimi yeyibde geri sayım yapipda öyle bir uyucamki taş gibi cok yorqunum benim bu ayaklarım şişi cekilmiyor kocaman olmus kizlarimda hic böyle diyildi umarim bir sorun cikarmaz doğuşumda

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Alyaacim senin için profile bırakırım sen bak diye sonra kaldırırım benb38 yaşındayım zaten sizin gibi genç değilim 😭

Katılıyorum
Olur canım merakla bekliyorum 🥰😘ayrıca 38yas çok mu yasli canım ya ona bakarsan bende 30um🥰🥰

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 33. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık ananas büyüklüğünde.
İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 42 cm ağırlıgı 2000 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.