Yeni yıl❤️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Yeni yıl❤️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,179 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Yeni yıl❤️❤️
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
2023 de en çok üzen şey anneannem ve teyzemi kaybetmem oldu 2 ay arayla mutlu edende hamile olduğumu öğrendiğim
Mekanları cennet olsun inşallah canm rabbim kalanlara hayırlı ömürler versin bebeğini de sana bağışlasın inşallah ❤️😘❤️🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim herşeyin en hayırlısını nasip etsin inşallah 🤲 özetle yirmi üç yılını pek sevmedim bir çok sorun sıkıntı keder oldu hastalık geçirdik, bir çok şey bıraktığı gibi bir çok şeyde götürdü benden ama yinede geçti şükür diyorum 🤲😑en sevindiğim olay hamile olduğumu ve bir kızımın olacağını öğrendiğim andı ve en çok üzen şeyde onu kaybettiğimi kalbinin durduğunu öğrendim andı🥺😥 taki Gazze'ye yapılan saldırıya kadar herşeyin en ağırını yaşadım derdim kendime ama binlerce kez şükürler olsun Allaha 🤲🥺Gazze deki hiçbir annenin acısıyla kıyaslanamaz bizim acılarımız😥
Canım benim 🙄 evet gerçekten felâket bir yıldı...deprem, sel felaketi, savaş 🥺🥺🥺rabbim bı daha yaşatmasın inşallah canm bebeğine de üzülme seni bekleyen bir melek var belki bu yaşadığımız günahlarımıza kefaret olacak bilemeyiz 🥺bende doğum da kaybettim ilk bebeğimi çok zordu acısı tarif edilemez🥺😪ama çok şükür rabbim tekrar iki evlat nasip etti bana 🤲ne kadar sukretsem az senin de çok şükür bi oğlun var Alllah onu sana bağışlasın sizi hiç ayırmasın inşallah 🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.