Yeni yıl❤️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Yeni yıl❤️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,177 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Yeni yıl❤️❤️
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar....ilk defa günlük hayattan bi post paylaşıyorum maksat sohbet muhabbet olsun🥰2023te sizi en çok üzen şey bide en çok mutlu eden şey ne oldu paylaşırsanız zevkle okurum 🥰 seviyorum hepinizi❤️❤️❤️🌹
2023 de en çok üzen şey anneannem ve teyzemi kaybetmem oldu 2 ay arayla mutlu edende hamile olduğumu öğrendiğim

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar....ilk defa günlük hayattan bi post paylaşıyorum maksat sohbet muhabbet olsun🥰2023te sizi en çok üzen şey bide en çok mutlu eden şey ne oldu paylaşırsanız zevkle okurum 🥰 seviyorum hepinizi❤️❤️❤️🌹
Rabbim herşeyin en hayırlısını nasip etsin inşallah 🤲 özetle yirmi üç yılını pek sevmedim bir çok sorun sıkıntı keder oldu hastalık geçirdik, bir çok şey bıraktığı gibi bir çok şeyde götürdü benden ama yinede geçti şükür diyorum 🤲😑en sevindiğim olay hamile olduğumu ve bir kızımın olacağını öğrendiğim andı ve en çok üzen şeyde onu kaybettiğimi kalbinin durduğunu öğrendim andı🥺😥 taki Gazze'ye yapılan saldırıya kadar herşeyin en ağırını yaşadım derdim kendime ama binlerce kez şükürler olsun Allaha 🤲🥺Gazze deki hiçbir annenin acısıyla kıyaslanamaz bizim acılarımız😥

Tüm sayfalar yüklendi.