Yeni yıl❤️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Yeni yıl❤️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,180 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Yeni yıl❤️❤️
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar....ilk defa günlük hayattan bi post paylaşıyorum maksat sohbet muhabbet olsun🥰2023te sizi en çok üzen şey bide en çok mutlu eden şey ne oldu paylaşırsanız zevkle okurum 🥰 seviyorum hepinizi❤️❤️❤️🌹
Bu yilda canim 7 haftalik bebeyimi kayb etdim canm 🥺 amaki sükur Allaha rabim bana yine sevindirdi şimdi 37 haftalik inşallah oğlumu sağ salim kucama alirım

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bu yilda canim 7 haftalik bebeyimi kayb etdim canm 🥺 amaki sükur Allaha rabim bana yine sevindirdi şimdi 37 haftalik inşallah oğlumu sağ salim kucama alirım
Canım benim çok şükür yine nasip etmiş rabbim 🤲🤲sağ salim kucağına alırsın inşallah ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En çok üzen Depremi yaşamak en çok mutlu eden de ailemle bir aradayım Allah ıma şükürler olsun yeni yıldada rabbim hepimize sağlık mutluluk huzur yeni güzel hayatlar nasip etsin inşallah umarım çok güzel bir yıl olur❤❤
Evet canım benide en çok üzen şey 6subat depremiydi her izlediğimde kahroldum rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah 🤲🙄 amin amin inşallah canm ailenle birlikte nice yıllara inşallah❤️

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim çok şükür yine nasip etmiş rabbim 🤲🤲sağ salim kucağına alırsın inşallah ❤️

Evet canım benide en çok üzen şey 6subat depremiydi her izlediğimde kahroldum rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah 🤲🙄 amin amin inşallah canm ailenle birlikte nice yıllara inşallah❤️
Evet cokk şükür amin inşallah canim😘

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Sende Canımsın Kuzum 🤍
Çok şükür ki umut sana umut oldu sabır oldu arkadaş oldu 🤲❤️rabbim paşaya sağlıklı uzun ömürler versin inşallah rabbim sizi ayırmasın ❤️🌹

2007 den sonraki hayatımı sevmiyorum ben
Canım ya üzüldüm 🙄 neden bu kadar karamsarsın hiç mi mutlu bi anın olmadı hani iki çocuğun var onları kucağına alırken mutlu olmadın mı 🙄

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Neden canım özel deilse tabi dinlerim özetle 🥰

İlahi demet ya cansın 🥰🤩🤩

Ne güzel canım sevindim adına 🥰😘bebisinle birlikte nice mutlu vakitlere o zaman 🥰
Yok kız bi derdim yok güzel şey olarak 2023 te yaşam savaşını başarıyla verdik 😂 kötü olarakta deprem beni baya etkiledi

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür ki umut sana umut oldu sabır oldu arkadaş oldu 🤲❤️rabbim paşaya sağlıklı uzun ömürler versin inşallah rabbim sizi ayırmasın ❤️🌹
Amin Alyam Amin İnşallah Agladıgında Ağlıyorum Güldügünde Gülüyorum Oyun Oynuyoruz Bambaşka Birseymis Evlat Sevgisi Allah'ım İsteyen Herkeze Nasip Etsin İnşallah🤍🤲

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Amin Alyam Amin İnşallah Agladıgında Ağlıyorum Güldügünde Gülüyorum Oyun Oynuyoruz Bambaşka Birseymis Evlat Sevgisi Allah'ım İsteyen Herkeze Nasip Etsin İnşallah🤍🤲
Bu sevginin tarifi yokki insanın içine sığmayan Bir Duygu 🤲❤️ binlerce şükür ❤️

Seni Çok İyi Anlarım Kuzum Allah'ım Kimseye Yaşatmasın Bende 3 Buçuk Sene İlişkiye Giremedim Öyle Zorli Çok Şeyler Yaşadım 🥺

🥺🥺😪
Üç buçuk sene mi ya çok fazla canım erkekler o kadar sabretmezki🙄🙄

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank

Canım ya üzüldüm 🙄 neden bu kadar karamsarsın hiç mi mutlu bi anın olmadı hani iki çocuğun var onları kucağına alırken mutlu olmadın mı 🙄
İki çocuğum evet onlarla mutlu oldumda canim sıkıntılar çok oldu o yüzden bilmiyom ne desem bos

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
İki çocuğum evet onlarla mutlu oldumda canim sıkıntılar çok oldu o yüzden bilmiyom ne desem bos
Allah yardımcın olsun inşallah canm hepimizin hayatında sıkıntılar illaki oluyo canım yinede şükür 🤲❤️

Evet Kuzum 3 Buçuk Sene🥺
Canım benim ya şimdi bu çok sorun olmuştur hayatinzda🙄peki doktormu yasakladı

Tüm sayfalar yüklendi.