Yeni yıl❤️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Yeni yıl❤️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,216 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Yeni yıl❤️❤️
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim çok şükür yine nasip etmiş rabbim 🤲🤲sağ salim kucağına alırsın inşallah ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım benide en çok üzen şey 6subat depremiydi her izlediğimde kahroldum rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah 🤲🙄 amin amin inşallah canm ailenle birlikte nice yıllara inşallah❤️
Amin canım Allah razı olsun ❤

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Amin Kuzum Amin İnsallah 🥺🥺 evlatlarrimi kaybettim 😪
Evet anliyorum seni bende bir yil etkisinden cikamadim hamile kalinca hep aliyordum kizlarim hatda bidafa bana dediki ane biz yokmuyuz aliyorsun ondan sonra hep sabr etdim şükür yapdim cok şükür bu gunleride gördüm canm bak sende umut var bir umut o sana 🥺🫂kayp etdiklərin bebekler Allah rəhmət eləsin mekani cennetdi olarin

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Evet anliyorum seni bende bir yil etkisinden cikamadim hamile kalinca hep aliyordum kizlarim hatda bidafa bana dediki ane biz yokmuyuz aliyorsun ondan sonra hep sabr etdim şükür yapdim cok şükür bu gunleride gördüm canm bak sende umut var bir umut o sana 🥺🫂kayp etdiklərin bebekler Allah rəhmət eləsin mekani cennetdi olarin
Evet canim benim çok ama çok zor Allah'ım sağ salim saglıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲 iyiki umutum var Rabbime şükürler olsun elhamdülillah

Tüm sayfalar yüklendi.