Yeni yılda ne yapiyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Yeni yılda ne yapiyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,269 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni yılda ne yapiyorsunuz
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem ercan

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ben evde TV izliyorum çok değişik birşey yapıyorum çünkü yeni yılın bir önemi yok yaş tutuyorum bir yıl daha yaşlandık
Bizde ne zamandır aile arası toplanmıyorduk abimler geliyor şehir dışından bizde annemi alıp kız kardeşime geldik güzel bir akşam yemeği sonra sohbet muhabbet yılbaşı bahane oldu 😅😅🤭

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyle yaramaz prensesimle ugrasarak tv izliyerek gecicek 😀
😁en güzeli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizde ne zamandır aile arası toplanmıyorduk abimler geliyor şehir dışından bizde annemi alıp kız kardeşime geldik güzel bir akşam yemeği sonra sohbet muhabbet yılbaşı bahane oldu 😅😅🤭
Çok güzel valla

Çok güzel valla
Bende yalnızım canım TVde takılıyorum Kur'an açtım öyle diğer yıllardan pek bı farkı yok
Ne farkı olacak ki

Çok güzel valla
Bende yalnızım canım TVde takılıyorum Kur'an açtım öyle diğer yıllardan pek bı farkı yok
Ne farkı olacak ki
Eşim uyuyor buqun çok yorulmuş, bnde telefon tw takılıyorum 😁😁
Benim eşimde papci oynuyor bende alyazmalim izliyorum

Ben evde TV izliyorum çok değişik birşey yapıyorum çünkü yeni yılın bir önemi yok yaş tutuyorum bir yıl daha yaşlandık
Valla canım TV de diziler de yok 😌can sıkıntısı napayım oturdum ayagimla beşik salliyom 😂😂zaten eskiden de yılbaşının bı önemi yoktu hayatımda hiç kutlamadim heves te etmedin🤭

Tüm sayfalar yüklendi.