Yenidoğan bebeğe emzik veren var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Yenidoğan bebeğe emzik veren var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,748 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yenidoğan bebeğe emzik veren var mı?
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canm ama hareketli bebekle sen nasıl iş uapiyorsun
Yürütece koyuyorum onu yanımda ben iş yaparken dolaşıyor ağlamaya başlayınca alıyorum 3 4 dk ilgileniyorum sonra geri koyuyorum falan gğnde hiç yoksa 30 kere koyup geri alıyorum yürüteçten yemek uaparkende mama sandalyesi 😂

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğe emzik ne zaman verilmeli
ayyy ben cok seviyorum bebişler emzik emdikleri zaman ama benim iki oğlumda emmedi 😉🤭🙈
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben oğluma verdim ilk gün hemde tuttu. Şimdi kızım olacak inşallah onads vercem tutarsa 🥳

Uzmanlara bakacak olursan su da verilmez diyor 6 aya kadar. Öyle şey mi olur valla ilkine verdim buna da vercem her emzirmeden sonra 3 5 çay kaşığı ağzına akıtırm ben. Zararını görmedim de. Uzmanlar da var ya herşeye karışıyor 😂 prematür bebeğe de emzik verin diyorlar bu ne yaman çelişki anneee 😂😂😂
ayyy ben cok seviyom cocuklar emzik emdikleri zaman yiyesim geliyo onlari benimkiler tutmadi valla bu hamileligimde cocuk doğmadan eşyalarindan önce emzik bide isimli emzik zinciri yaptirdim 🤣sırf emsin diye

Ben oğluma verdim ilk gün hemde tuttu. Şimdi kızım olacak inşallah onads vercem tutarsa 🥳

Uzmanlara bakacak olursan su da verilmez diyor 6 aya kadar. Öyle şey mi olur valla ilkine verdim buna da vercem her emzirmeden sonra 3 5 çay kaşığı ağzına akıtırm ben. Zararını görmedim de. Uzmanlar da var ya herşeye karışıyor 😂 prematür bebeğe de emzik verin diyorlar bu ne yaman çelişki anneee 😂😂😂
ayyy ben cok seviyom cocuklar emzik emdikleri zaman yiyesim geliyo onlari benimkiler tutmadi valla bu hamileligimde cocuk doğmadan eşyalarindan önce emzik bide isimli emzik zinciri yaptirdim 🤣sırf emsin diye

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.