Yenidoğan bebeğim kakasını yapamiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemtrhn tarafından oluşturulan Yenidoğan bebeğim kakasını yapamiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,567 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yenidoğan bebeğim kakasını yapamiyor
Konbuyu başlatan Özlemtrhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Ozlmm

Kayıtlı Üye
rank
Ben bunu yazdım bi kenara valaa çok sağol canım 😍😍😍
Rica ederim canım aklında bulunsun kesinlikle işe yarıyor umarım hiç ihtiyaç duymazsın🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla canım ben denedim okuyunca bu dediğini zaten poposuna uzaktan sıkarken içine gidiyor nasıl oluyor anlamadım kaka yapmadı yoktu herhalde ama nasil gaz çıkardı anlatamam hay Allah razı olsun🥰💐
Yaa işe yaramasına çok sevindim rica ederim 🌸 Poposunun içine su gitmiyor aslında popo deliğini uyarıyor bazıları bebeğini kabız sanıyor yeni doğan bebek kabız olmaz özellikle anne sütü alan bebekler kesinlikle kabız olmaz bebeklerin kaka ve gaz yapamamasının sebebi bağırsakları Dünyaya alışamadığı içinmiş.. Yaptığınız zaman bir kaç şırınga yapın hiç bir sakıncası yok hatta siz şırınga ile damla damla dökerken bacağını tutan kişi yavaş yavaş karnına masajda yapabilir kaka ve gazı varsa o an yapıyor zaten 🥰

Çok teşekkür ederim destan bile yazılsa okurum kızım kakasını yapsın da deneyeceğim 😘
Dediğimi yap kakasını o an yaptığını göreceksin canım 🥰 Bir kaç şırınga yap hatta bacaklarını tutan kişi yavaş yavaş karnına masaj yapsın daha etkili oluyor.Zamanla kendisi yapacak endişe etme ama fitil ve lavma zararlı onları kullanmanı tavsiye etmem..Hatta doktorunuza sorarak probiyotik kullanmanı tavsiye ederim bağırsakları düzene sokuyor ben içeriği temiz olan BioGaia kullanmıştım🌸

Son düzenleme:

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim canım aklında bulunsun kesinlikle işe yarıyor umarım hiç ihtiyaç duymazsın🥰

Yaa işe yaramasına çok sevindim rica ederim 🌸 Poposunun içine su gitmiyor aslında popo deliğini uyarıyor bazıları bebeğini kabız sanıyor yeni doğan bebek kabız olmaz özellikle anne sütü alan bebekler kesinlikle kabız olmaz bebeklerin kaka ve gaz yapamamasının sebebi bağırsakları Dünyaya alışamadığı içinmiş.. Yaptığınız zaman bir kaç şırınga yapın hiç bir sakıncası yok hatta siz şırınga ile damla damla dökerken bacağını tutan kişi yavaş yavaş karnına masajda yapabilir kaka ve gazı varsa o an yapıyor zaten 🥰

Dediğimi yap kakasını o an yaptığını göreceksin canım 🥰 Bir kaç şırınga yap hatta bacaklarını tutan kişi yavaş yavaş karnına masaj yapsın daha etkili oluyor.Zamanla kendisi yapacak endişe etme ama fitil ve lavma zararlı onları kullanmanı tavsiye etmem..Hatta doktorunuza sorarak probiyotik kullanmanı tavsiye ederim bağırsakları düzene sokuyor ben içeriği temiz olan BioGaia kullanmıştım🌸
İnşallah canım 😍😍😍

Özlemtrhn

Kayıtlı Üye
rank
Senin bebeğin kolik canım sana bi damla vericem o dediğin damları ben kullandım bi boka yaramıyor ve sürekli bebeğe lavma yapılması sağlıklı bişey değil Allah göstermesin ilerki zamanlarda daha fazla sorun yapabilirsin eczanede biogala gaz damlası var 1 damlası 27 damlaya bedel 5 damladan fazla verme bebeğine ve bebeğini günlük banyo yaptır yaptır ki bebeğin gazını rahat atsın masaj yaparak banyo yaptır karnına yapma sakin masajı sürekli sırtına karnına masaj yapman sorun yaratabilir sıtını zıvazla canım
Karnına ne gibi sorun olabilir ki sürekli yapıyorum ilk defa duydum

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Slm kizlar kizim 1 aylık oldu doğduğu günden beri çok aşırı gaz sorunu var birde kakasını hiç yapamıyor 3 günde bir fitil vermek zorunda kalıyorum fitil içinde zararlı diyorlar gazı içinde relaxtaz ve zinco kullandım ama kızım hiç rahatlamuyor önerisi olan var mi.hastanege götürüyorum kakası için lavman yapıp gonderiyorlar.
Bak gülüm fitil verme sadece çay kaysigiyla zeytin yağı ver hem ga Z sorunu kalmaz hemde rahatlıkla altına yapar

Tüm sayfalar yüklendi.