yenidoğan bebeklerde işitme testi nezaman yapiliyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan yenidoğan bebeklerde işitme testi nezaman yapiliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,020 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı yenidoğan bebeklerde işitme testi nezaman yapiliyor
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yenidoğan bebeklerde işitme testi nezaman yapiliyor ilk dogduktan sonrami yoksa bir ay icerisinde mi

Moderatör tarafında düzenlendi:

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneden çıktıktan sonra tekrar çağırıyorlar bir aylıkken değil. Çıktıktan sonra kontrole çocuk doktoruna getirin işitme testini yaptırın diye bir kağıt veriyorlar

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneden çıktıktan sonra tekrar çağırıyorlar bir aylıkken değil. Çıktıktan sonra kontrole çocuk doktoruna getirin işitme testini yaptırın diye bir kağıt veriyorlar
Eşim dogumdan sonra yaptırmış galiba ben o hengamede soramamistim hastanedeki ilk günü gectiginde tekrardan götürmeye gerek yok sanırım degilmi

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Zaten yapılmışsa daha gerek yoktur büyük ihtimalle ama yinede ilk kontrole doktora gittiğinizde sorun doktorunuza. Allah analı babalı büyütsün inşallah
Amin inşallah 33 günlük olduk vallahi bugün aklıma geldi ağrılarım dan eşime sordum dedi yaptirdik dedi ama aklım takıldı yinede ya valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten yapılmışsa daha gerek yoktur büyük ihtimalle ama yinede ilk kontrole doktora gittiğinizde sorun doktorunuza. Allah analı babalı büyütsün inşallah
Peki en geç nezamana kadar yaptırılması gerekir

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah 33 günlük olduk vallahi bugün aklıma geldi ağrılarım dan eşime sordum dedi yaptirdik dedi ama aklım takıldı yinede ya valla

En geç hakkında fikrim yok ama doktora gidince yada sağlık ocağı doktorunuza arayıp sorabilirsiniz. Ama bir ay çok geç bir zaman değildir bence 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar