Sorum var Yenidoğan ilk günü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde merve92m tarafından oluşturulan Yenidoğan ilk günü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 374 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yenidoğan ilk günü
Konbuyu başlatan merve92m
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan merve92m

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
Yenidoğan ilk günü hangi ıslak mendil olur önerisi olan varmı acaba 🙂😀yoksa sadece ıslak pamuk mu kullanılıyor ilk günlerinde

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-05-05
Gebeliğinizin 39. Haftasındasınız.
Erkek bebekler kızlara göre biraz daha ağır olurlar. bebeğiniz 3150 gr ve 50 cm. sezaryen doğum yapılabilir. Normal doğum beklenirken bebek hareketleri iyi takip edilmeli ve kontroller aksatılmamalı.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 49 cm ağırlıgı 3200 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Yenidoğan ilk günü hangi ıslak mendil olur önerisi olan varmı acaba 🙂😀yoksa sadece ıslak pamuk mu kullanılıyor ilk günlerinde
Pure baby nin ıslak mendilleri çok güzel ben nezamandır onu kullanıyorum yeni doğan için uygun ıslak mendillerde var onlarada bakabilirsin tabi ama ben hiç pamuk kullanmadım hep ıslak mendil kullandım 3 çocuğumada

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ben uni baby kullandim hep çokda iyi

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Pure baby nin ıslak mendilleri çok güzel ben nezamandır onu kullanıyorum yeni doğan için uygun ıslak mendillerde var onlarada bakabilirsin tabi ama ben hiç pamuk kullanmadım hep ıslak mendil kullandım 3 çocuğumada
Evet bende pure baby kullandim hep. halende kullanıyorum internette takip ediyorum indirime girdikçe stokluyorum

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Valla o konuda bir fikre sahip değilim ama genelde yakın çevremdeki insanlar molfix,sleppy, ve bebem natürel kullanıyorlar

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar