Sorum var Yenidoğan ilk günü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde merve92m tarafından oluşturulan Yenidoğan ilk günü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 395 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yenidoğan ilk günü
Konbuyu başlatan merve92m
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan merve92m

merve92m

Kayıtlı Üye
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-05-05
Gebeliğinizin 40. Haftasındasınız.
Kilo tahmini yapmak artık zor. bebeğiniz 3300 gr ve 51 cm. 3 günde bir biyofizik profil baktırmalısınız. Eğer sorun yok ve vajinal doğuma engel bir durumunuz yoksa beklemeye devam ederiz.
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben baby turco kullandim, ama pisik olunca aile hekimimiz eski tarz islak bez kullan deyince ben de islak mendili ılık suyla islatip sildim hep ☺️
Pişik olunca ıslak mendil daha kötü yapiyo zaten bende pişik olunca bebeği direk yıkıyorum silmiyorum hiç mendille filan

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Biz üni beby 0.6 ayını kullandık ve fazla sulu değil bize pişik falanda yapmadı halada devam
Aynen bende onu kullandım çok memnunum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pişik olunca ıslak mendil daha kötü yapiyo zaten bende pişik olunca bebeği direk yıkıyorum silmiyorum hiç mendille filan
Ay evet yeşil sabunla dalan hemen geçiyor

Pure baby nin ıslak mendilleri çok güzel ben nezamandır onu kullanıyorum yeni doğan için uygun ıslak mendillerde var onlarada bakabilirsin tabi ama ben hiç pamuk kullanmadım hep ıslak mendil kullandım 3 çocuğumada
Bende 🤣🤣🤣 ben kızıma doğum yaptığım zaman bir tane kadın bebeğin altı her değiştiririm ıslak mendil gidiyor yıkıyordu sonra getirip bebeğini siliyordu ben de şaşırıyordum pamukla o zaman silseydi o ıslak mendille niye siliyordu ki

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bende onu kullandım çok memnunum

Bende 🤣🤣🤣 ben kızıma doğum yaptığım zaman bir tane kadın bebeğin altı her değiştiririm ıslak mendil gidiyor yıkıyordu sonra getirip bebeğini siliyordu ben de şaşırıyordum pamukla o zaman silseydi o ıslak mendille niye siliyordu ki
Pamukla zor olur bence ya🥰yani bana göre mendil daha mantıklı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar