Sorum var Yenidoğan bezi ve deterjanı😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asi tarafından oluşturulan Yenidoğan bezi ve deterjanı😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,319 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yenidoğan bezi ve deterjanı😇
Konbuyu başlatan Asi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Baby turco ve sleppy ikisi de aynı kalitede çok rahat biz baştan beri ikisini alıyoruz. Gökçe 3 aylık olacak inşallah ayın 4 ünde. 3 numara kullanıyoruz. Baby turco kalıbı biraz küçük o yüzden 1 paket 1 numara kalanları ise 2 numara almanı öneririm ya da direk 2 den başlayabilirsin bebeğinin kilosu yerinde ise 3.250 ve üstü ise bebişin direkt hepsini 2 numara almanı tavsiye ederim kardeş

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar 31haftalık hamileyim yavaş yavaş bebek alışverişi yapmaya başladım ama hanki bezi ve hanki bebek deterjanını alsam bilemiyorum deneyimli annelerim yorumlarını bekliyorum🙂
Ben sleepy kullanıyorum cabım doğduğundan beri bi ara depiştirmek istedim bezi ama sadece prima ve sleepy de 7 numara bulabildim diğer bezlerde hep en son 6 numaraydı

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar 31haftalık hamileyim yavaş yavaş bebek alışverişi yapmaya başladım ama hanki bezi ve hanki bebek deterjanını alsam bilemiyorum deneyimli annelerim yorumlarını bekliyorum🙂
Sleepy yenidoğan kullanıyorum memnumum bebeğimde pişik yapmadı deterjan da dalin sabun tozu kullanıyorum kokusu güzel tertemiz yıkıyor 😌💞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar