Yenidogan burun tikanikligi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Yenidogan burun tikanikligi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,854 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yenidogan burun tikanikligi
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
İzotenik serum suyu var cnm benim bebişte 21 günlük bende o hırıltıyla uğraşıyorum 1 hafta oldu hala kurtulamadık uyku uyutmuyor bebişime
Canım ben dra gittim bugün burun tıkanıklığı için doktor deniz suyu falan çok zarar li dedi ben sana tarif verecem bunu dene dedi 1 litre kaynamış suya bi tatlı kaşığı tuz bi tatlı kaşığı karbonat yap siringayla damlar dedi korkuyorum

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben dra gittim bugün burun tıkanıklığı için doktor deniz suyu falan çok zarar li dedi ben sana tarif verecem bunu dene dedi 1 litre kaynamış suya bi tatlı kaşığı tuz bi tatlı kaşığı karbonat yap siringayla damlar dedi korkuyorum
Serum suyu da tuzlu suymuş zaten cnm evde kendin doğal yapabilirsin şırıngayla iki burnuna basıp sırtına vurup çıkartıyoruz sonra aspiratörle çekiyoruz cmm

Tüm sayfalar yüklendi.