Yenidoğan deterjan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Sedoss tarafından oluşturulan Yenidoğan deterjan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,268 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Yenidoğan deterjan
Konbuyu başlatan Sedoss
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar yenidoğan alışverişi yapmaya başlayacağım memnun kaldığınız şampuan, deterjan, ıslak mendil, bebek bezi.. sürekli lazım olacak şeylerin markasını paylaşır mısınız ?

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumda dalin kullanıyordum mis gibi kokuyordu kizimdada Dalin akiyorum sıvı deterjan yumuşatıcısı granül sabunu nu Dalin şampuan bebek bezide Molfix aldım

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bebek deterjani olarak dalinin granül olanini aldım sampuan da dalin. Bebek bezi soffio aldım
Teşekkür ederim canım 😇
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oğlumda dalin kullanıyordum mis gibi kokuyordu kizimdada Dalin akiyorum sıvı deterjan yumuşatıcısı granül sabunu nu Dalin şampuan bebek bezide Molfix aldım
Teşekkür ederim 😇

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar yenidoğan alışverişi yapmaya başlayacağım memnun kaldığınız şampuan, deterjan, ıslak mendil, bebek bezi.. sürekli lazım olacak şeylerin markasını paylaşır mısınız ?
Canim Instagram'da muhendisinoglu diye bir sayfa var. İçerikleri inceliyor tavsiyeler veriyor. Oradan bak ben herşeyi ona göre aldım.

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum üni Baby sıvı aldm sampuan olarak mustelanin konak onleyici şampuanı al yenidoğan kolay konak oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.