Yenidoğan deterjan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Sedoss tarafından oluşturulan Yenidoğan deterjan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,283 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Yenidoğan deterjan
Konbuyu başlatan Sedoss
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank

Berna43

Kayıtlı Üye
rank
Uni baby kullandım kokusuz ama alerjik bir bebek olduğu için birçok deterjan ciltte kızarıklık yaptı denedik o yapmadı. Deterjan da şampuan da aynı marka kullandım.

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Tamam canım teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamam canım bakarım ikisine de
Bez olarak bebekten bebeğe değişiyor o yüzden hem pişik önleyici hem pişik kremi al Molfix alırsan hassas ciltler için olanı al

Zynp

Kayıtlı Üye
rank
Green Garden ürünlerini aldim deterjanda pahalanmadan önce güzel bi indirim vardi trendyolda şimdi alamam başka markalara bakıcam bitince😏.Ecowell aldim krem ve şampuan mustelaya göre uygundu içeriği güvenilir.Molfix aldim bezde. "Muhendisinoglu"ndan bakiyorum instagramda içeriği güvenilir olanlara sonra da indirimbtakibi🤗

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Green Garden ürünlerini aldim deterjanda pahalanmadan önce güzel bi indirim vardi trendyolda şimdi alamam başka markalara bakıcam bitince😏.Ecowell aldim krem ve şampuan mustelaya göre uygundu içeriği güvenilir.Molfix aldim bezde. "Muhendisinoglu"ndan bakiyorum instagramda içeriği güvenilir olanlara sonra da indirimbtakibi🤗
Bende takibe aldım araştırıyorum önerilerini uygun bulurum inşallah uçmuş her şeyin fiyatı.. teşekkür ederim 😇

Tüm sayfalar yüklendi.