Yenidoğan deterjan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Sedoss tarafından oluşturulan Yenidoğan deterjan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,275 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Yenidoğan deterjan
Konbuyu başlatan Sedoss
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar yenidoğan alışverişi yapmaya başlayacağım memnun kaldığınız şampuan, deterjan, ıslak mendil, bebek bezi.. sürekli lazım olacak şeylerin markasını paylaşır mısınız ?
Ben duru granül aldım kokusu güzel ama kaka lekesini asla geçirmiyor vernel hassas ciltler için olan yumuşatıcısını kullanıyorum çok güzel ıslak mendil sleepy havlu mendil kulyorum şampuan dalin sabun dalin eyüp sabri tuncerin bebek losyonu nu kullanıyorum cildi çok kuru bebeğimin bebek yağı iyi gelmedi losyon iyi geldi

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Ben duru granül aldım kokusu güzel ama kaka lekesini asla geçirmiyor vernel hassas ciltler için olan yumuşatıcısını kullanıyorum çok güzel ıslak mendil sleepy havlu mendil kulyorum şampuan dalin sabun dalin eyüp sabri tuncerin bebek losyonu nu kullanıyorum cildi çok kuru bebeğimin bebek yağı iyi gelmedi losyon iyi geldi
Teşekkür ederim canım 😇

Tüm sayfalar yüklendi.