Yenidogan göz capaklanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde S♥️E💙 tarafından oluşturulan Yenidogan göz capaklanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,319 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yenidogan göz capaklanması
Konbuyu başlatan S♥️E💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebegim 8 gunluk gozleri capaklanıyor ılık suyla siliyorum ama ne yapabilirim Baska
Canım doktora göstermelisin benim bebegimde 3 aylık şuan doğduğundan beri gözlerinde çapaklanma var doğuştan sol gözünde damat tıkanıklığı var gözünden burnuna doğru hafif baskılarla masaj uygula damla çok kullandım halada kullanıyoruz ama geçmedi yaşına girince operasyon dedi çocuk doktoru ama dün gözlerini çok zor açtı kapanmıştı artık çapaklanmadan randevu aldım pazartesi günü göz doktoruna götüreceğim temiz ve yumuşak bezi bebek şampuanıyla yıkayıp silebilirsin umarım böyle Bi sorun yoktur sizde geçmiş olsun 🌸

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hafta sonu girdi ya pazartesi goturecem ınsallah canım cay la anne sutu yap diyorlar ama gecene kadar denesem mi bilemedim 🥺😏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım doktora göstermelisin benim bebegimde 3 aylık şuan doğduğundan beri gözlerinde çapaklanma var doğuştan sol gözünde damat tıkanıklığı var gözünden burnuna doğru hafif baskılarla masaj uygula damla çok kullandım halada kullanıyoruz ama geçmedi yaşına girince operasyon dedi çocuk doktoru ama dün gözlerini çok zor açtı kapanmıştı artık çapaklanmadan randevu aldım pazartesi günü göz doktoruna götüreceğim temiz ve yumuşak bezi bebek şampuanıyla yıkayıp silebilirsin umarım böyle Bi sorun yoktur sizde geçmiş olsun 🌸
Cok sagol canım ınsallah oyle bi sorun cıkmaz da sızede gecmıs olsun rabbim sifa versin bebeklerımıze🤲

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Hafta sonu girdi ya pazartesi goturecem ınsallah canım cay la anne sutu yap diyorlar ama gecene kadar denesem mi bilemedim 🥺😏

Cok sagol canım ınsallah oyle bi sorun cıkmaz da sızede gecmıs olsun rabbim sifa versin bebeklerımıze🤲
Aminn canım inşaAllah Rabbim bütün bebişleri korusun 💕ben Dr anne sütüyle temizlemeyi sordum izin vermedi büyükler öneriyor ama yapmadım ben 🤷‍♀️

Bende kizima hep cayla surdu buyudukce gecti ama icin rahat edecekse bi doktora gozter
Ben kendime daha önce çay pansumanı çok yaptım evet gerçekten işe yarıyor ama bebeklere önermiyorlar onu oyüzden ben denemedim bebeğime birde enfeksiyon değilde damar tıkanıklığı ve operasyon dedikleri için korktum daha kötü sonuç almaktan

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank

Anne sütü çok yağlıdir şu an bence yapma, tıkanıklık olusturursun iyice. Günlük bebegini yıka Dalin ile kibarca gözünü yıkamaya çalış. Benim gözüm enfeksiyin olmuştu doktor Dalin ile yıka geçer demişti 1 hafta da iyileşmisti. Doktora gidene kadar temiz tut. Steril bez (gazlı bez) aldır eczaneden eşine kaynamış soğumuş su ile silersin normal zamanlarda da tahriş etmemeye dikkat et. Geçmiş olsun canım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar