Yenidogan göz capaklanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde S♥️E💙 tarafından oluşturulan Yenidogan göz capaklanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,307 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yenidogan göz capaklanması
Konbuyu başlatan S♥️E💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Hemsireanne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebegim 8 gunluk gozleri capaklanıyor ılık suyla siliyorum ama ne yapabilirim Baska
Benim kizimda da olmustu. Temiz tülbenti kaynamış ılımış suyla islatip silin. Her seferinde tuttuğunuz yeri degistirerek güzelce temizleyin gözünü sonra sütünüzü çay kaşığına sıkıp gözüne damlatin. Bana annem söyledi ben inanmadim ama ilaç kullanmak istemediğim için ne kaybederim dedim ve denedim bir iki gün içinde geçti Allah in hikmeti işte 😇

E

Emine zeynep

Guest
Sagolun kızlar ılık suyla siliyorum sımdı insallah gecer yavrum daha kucucuk bide gözü böyle oldu 😔😔
Canım üzülme geçecek bir bakmışsın minigin büyümüş nasıl benim kızımda da oldu gözyaşı kanalları tıkalı dedi ama bir yaştan sonra kendi geçebiliyor yoksada bir operasyonla açacağız dedi çok bizde damla ve masaj yaptık sana doktor gösteriyor masajı sonra bir iki kez tekrarladı tabi ama iyileşti çok şükür benim sana tek tavsiyem doktora götürmeden birşey sürmemen geçmiş olsun inşallah

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebegim 8 gunluk gozleri capaklanıyor ılık suyla siliyorum ama ne yapabilirim Baska
Canım dra götür istersen geçmiş olsun. Benim büyük oğlanda da oluyordu hep o okyanus suyu veriyordu dr ilaç değil ama o, veremezler henüz zaten. Onu pamuğa döküp pamukla siliyordum yumuşak bi şekilde,onun faydası oluyordu. Bi git göster dra canım yada götürene kadar eczaneden al istersen okyanus suyu diye eczacıya da sorarsın alırken kullanımını onun faydasını görürsünüz

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Cayı denedim kızlar doktora gidene kadar belki gecer diye gectı gozleri cok sukur 🤲🤲
Canım ne yaptın gittin mi doktora ben sabah götürdüm 1 aylıkken getirseydin şuan Bi sorun olmazdı şuan çare ameliyat gibi görünüyor Eylül 15te tekrar getir dedi çocuk doktoru beni çok yanılttı her ay götürdüm gösterdiği masaj yöntemi Bile yanlışmış 😔

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım ne yaptın gittin mi doktora ben sabah götürdüm 1 aylıkken getirseydin şuan Bi sorun olmazdı şuan çare ameliyat gibi görünüyor Eylül 15te tekrar getir dedi çocuk doktoru beni çok yanılttı her ay götürdüm gösterdiği masaj yöntemi Bile yanlışmış 😔
Cok gecmıs olsun canım goturmedım cay faydalı oldu cok sukur gecti capaklanması 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.