Yenidoğan için Dalin mi üni baby mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İnşirah 0824 tarafından oluşturulan Yenidoğan için Dalin mi üni baby mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,357 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yenidoğan için Dalin mi üni baby mi ?
Konbuyu başlatan İnşirah 0824
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İnşirah 0824

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar Dalin mi üni baby mi kızım için şampuan ve sabun almayı düşünüyorum da siz hangisini önerirsiniz
Canım ben bugün İstanbul'da haramıdere de gros market vardı oraya gittim bilmiyorum sizin bulunduğunuz şehirde varmı Dalin avantaj paketi yapmışlar bebe şampuanı pudra ıslak mendil sabun bebek yağı 99 lira sanırım herşey uygun toptancı gibi bebek bezleri Omo et kıyma 86 liraydı migros ta 120 lira kıyma kızlar https://www.anpagross.com/
Arkadaşlar Dalin mi üni baby mi kızım için şampuan ve sabun almayı düşünüyorum da siz hangisini önerirsiniz

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben bugün İstanbul'da haramıdere de gros market vardı oraya gittim bilmiyorum sizin bulunduğunuz şehirde varmı Dalin avantaj paketi yapmışlar bebe şampuanı pudra ıslak mendil sabun bebek yağı 99 lira sanırım herşey uygun toptancı gibi bebek bezleri Omo et kıyma 86 liraydı migros ta 120 lira kıyma kızlar https://www.anpagross.com/
Bizim burda yok malesef varsa da ben bilmiyorum açıkçası

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Ben dalin almıştım en başta ama kızımda egzama çıktı doktor şampuanı değiştirdi minidolin diye bi şampuan verdi mustela yada sepamed kullanabilirsin demişti minidolin çok memnunum çok da güzel kokuyor bi araştır istersen

Tüm sayfalar yüklendi.