Sorum var Yenidoğan kabızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sehriii tarafından oluşturulan Yenidoğan kabızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,048 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yenidoğan kabızlık
Konbuyu başlatan Sehriii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 2 aylık ama 2 haftadır kabızlık yaşıyoruz sadece anne sütü alıyor geçen hafta 5 gün yapmadı götürdüm lavman yaptılar o şekilde yapabildi daha sonra kendiliğinden 1 gün sonra yaptı ama yine 4 gün olacak yapamadı normal mi bu yeniden götürmek istemiyorum bağırsak tembelliği yapar diye masajda yapıyorum sürekli zeytinyağ ile
Asla normal degil canim götür tekrardan doktora yazik kuzucuk nasil dayansin annesi cok geçmiş olsun.

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 2 aylık ama 2 haftadır kabızlık yaşıyoruz sadece anne sütü alıyor geçen hafta 5 gün yapmadı götürdüm lavman yaptılar o şekilde yapabildi daha sonra kendiliğinden 1 gün sonra yaptı ama yine 4 gün olacak yapamadı normal mi bu yeniden götürmek istemiyorum bağırsak tembelliği yapar diye masajda yapıyorum sürekli zeytinyağ ile
Canım benim kız 3 4 gün sıkıntı yaşadı öyle şuan 3 aylık oldu. Saglık ocagı hemşiresi zeytin yagı içirin 1 çay kaşıgı demişti. İçirdikten 2 3 saat sonra kakasını yapmıştı hep. Bende ilaç vermek istemedim. Ama zeytin yagı bizde işe yaradı kuzucum.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Uzulme canim annesi sutu aliyor mu ek gidayla beraber anne sutunu hic kesme benim büyük kizim 3 buçuk sene emdi allahin izniyle oglumuda öyle emzirmeyi düşünüyorum.
Yok kuzum sadece 2 ay anne sütü aldı sonra enfeksiyon falan çıktı hastaneye yattı filan emmeyi bıraktı
İnşallah bu dogumdan sonra oğlumu elimden geldiğince emziricem inşallah bırakmaz emmeyi buda

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok kuzum sadece 2 ay anne sütü aldı sonra enfeksiyon falan çıktı hastaneye yattı filan emmeyi bıraktı
İnşallah bu dogumdan sonra oğlumu elimden geldiğince emziricem inşallah bırakmaz emmeyi buda
Insallah canim rabbim saglikla buyutmeni nasip etsin meleklerini elinden geldigince sık emzir sütün tadini aldi mi birakmaz .

Tüm sayfalar yüklendi.