Sorum var Yenidoğan kan şekeri düşüklüğü

• Konbuyu başlatan fatoseresen
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde fatoseresen tarafından oluşturulan Yenidoğan kan şekeri düşüklüğü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 513 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yenidoğan kan şekeri düşüklüğü
Konbuyu başlatan fatoseresen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
anne sütü yolluyorum burundan veriyorlarmıs ve dextroz veriyorlar . yoğun bakım olduğu için enfeksiyon riskinden dolayı izin vermiyorlar. ancak toparlarsa kendini emzirme için çağıracaklarmıs .
Ay içim bir tuhaf oldu inşallah evladınla bir an önce sağlıcakla kavuşursun, Rabbim acil şifalar versin 🤲

merhaba , 4 ağustosta yavrum dünyaya geldi 5 inde taburcu oldum . Emzirdigimi sanıyordum. 6 sında evladım nöbet geçirdi ve korkuyla hastahaneye gittik. Kan şekeri 15 endüşmüştü. Direk yoğun bakıma aldılar ve günler gecti gostermıyorlar da . normale dönmüştü şekeri ama takibe devam dediler . bugün yine 56 lara düştüğünü öğrendim . o kadar canım yanıyor ki, benimle aynı durumu yaşayan var mı ?ve süreçleri nasıl gecti ne kadar kaldılar merak ediyorum
Rabbim şifasını versin evladını size bağışlasın rabbim canım

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
merhaba , 4 ağustosta yavrum dünyaya geldi 5 inde taburcu oldum . Emzirdigimi sanıyordum. 6 sında evladım nöbet geçirdi ve korkuyla hastahaneye gittik. Kan şekeri 15 endüşmüştü. Direk yoğun bakıma aldılar ve günler gecti gostermıyorlar da . normale dönmüştü şekeri ama takibe devam dediler . bugün yine 56 lara düştüğünü öğrendim . o kadar canım yanıyor ki, benimle aynı durumu yaşayan var mı ?ve süreçleri nasıl gecti ne kadar kaldılar merak ediyorum
Rabb'im acil şifalar versin inşallah en kısa zamanda evladına kavuşursun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rabbim yardımcıniz olsun canım hastenede gerekli tedaviler yapılıyordur en kısa zamanda sağlığına kavuşur inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.