? yenidoğan paketi nasil alinir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan ? yenidoğan paketi nasil alinir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,700 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ? yenidoğan paketi nasil alinir
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz068283
Kızlar ben Van'da yaşıyorum bizde hemşire vermiyor doğum raporunu büyükşehir belediyesine götürüyorsun orda veriyorlar yani biz hastaneden çıkınca alabiliyoruz anca ama ben devlet Hastanesi'nde doğum yaptım özeller farklı mı bilmiyorum
Nasıl veriyorlar bende vanda yaşıyorum hiç bilmiyorum nasıl alındığını ilk doğumumda hiçbirşey almadım bilmiyordum bunda almak istiyorum

Gülşah b

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah ihtiyaç olduğundan değil de hakkımı almak istiyorum benim neyim eksik 😄😄😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım belediye ye baş vuruyosun bazı şehirlerde veriyorlar ama belediyesine göre değişiyor biri bez biberon verirken İstanbul da hangi belediye bilmiyorum küçük bi beşik kıyafet bez mendil fln veriyormuş
İzmir'de de varmı acaba

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah ihtiyaç olduğundan değil de hakkımı almak istiyorum benim neyim eksik 😄😄😄
Canım bulunduğun ilçedeki belediye ye git kayıt yaptıran herkese veriyorlar bebeğin doğum kağıdını da götür hatta onların bir de telefon numaraları oluyor arayıp ta kayıt yaptırabilirsin bende alamadım ama bunda nasip se alırım inşallah ama bebeğin belli bir ayına kadar geçerliliği var diye biliyorum al tabiki de niye almayasin 😉
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bulunduğun ilçedeki belediye ye git kayıt yaptıran herkese veriyorlar bebeğin doğum kağıdını da götür hatta onların bir de telefon numaraları oluyor arayıp ta kayıt yaptırabilirsin bende alamadım ama bunda nasip se alırım inşallah ama bebeğin belli bir ayına kadar geçerliliği var diye biliyorum al tabiki de niye almayasin 😉
Hatta bazı belediyeler de hepsinde var mı bilmiyorum eltim almıştı çocuk 1 yaşına girene kadar bez ve mama yardımı almıştı her ay

Tüm sayfalar yüklendi.