? yenidoğan paketi nasil alinir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan ? yenidoğan paketi nasil alinir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,731 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ? yenidoğan paketi nasil alinir
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz068283

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ikametgahinizin bağlı olduğu belediyelere gidip başvurabilirsiniz doğumdan sonra 🤗

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Bu yeni doğan bebek paketini herkese mi veriyorlar kızlar bir arkadaş sormuş ta bende gitsem basvursam bende alabilirmiyim hakkima düşeni 😃😃😃 kızımda hicbiseyden haberim yoktu bunda bari alıyım oluyorsa hakkımı yemesinler 😄😄😄bilen varsa bana dönsün lütfen öptüm 😍😘😘😘😘
Canım belediye ye baş vuruyosun bazı şehirlerde veriyorlar ama belediyesine göre değişiyor biri bez biberon verirken İstanbul da hangi belediye bilmiyorum küçük bi beşik kıyafet bez mendil fln veriyormuş

Fadik

Kayıtlı Üye
rank
Benim kız kardeşim 2. Dogurdu belediyeye baş vurunca sana dogum cantası veriyorlar içinde hastane çıkışı bez ıslak mendil fln bende ilkinde bilmiyordum da 2. De gideceğim alacağım
Bu yeni doğan bebek paketini herkese mi veriyorlar kızlar bir arkadaş sormuş ta bende gitsem basvursam bende alabilirmiyim hakkima düşeni 😃😃😃 kızımda hicbiseyden haberim yoktu bunda bari alıyım oluyorsa hakkımı yemesinler 😄😄😄bilen varsa bana dönsün lütfen öptüm 😍😘😘😘😘

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ben hiç bişeye başvurmadım oğlum 3 aylık olduğunda eve bi çanta gönderdiler 😂😂 içinde uni baby nin pişik kremi bir tane simple serisi ısşak mendili 10 yapraklı yenidoğan ıslak mendili ateş ölçer diş kaşıyıcı biberon emzik hastane çıkışı kıyafetleri kullan at mama önlüğü 10 lu ama tabi doğumda falan gelmedi öylece duruyor dolapta çantası çok güzel ama küçük bir valiz gibi önde 2 tane termos cep var 2 bölmeli bir tane ana göz bir tane arkada kirli gözü içeride fermuarlı bir göz bide yanlarda 2 tane küçük göz var kullanışlı baya

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bende bilmiyordum Tekirdağ da eltim doğum yaptığında vermişlerdi burda ben 2017 de doğum yaptım sadece doğum parası almıştım araştır dim izmirdede hoşgeldin bebek adlı bir proje başlatılmış internet üzerinden bebek doğduktan sonra başvuru yapıyorsun eve adrese gönderiyor bebek çantası emzirme önlüğü kıyafet havlu gibi eşyalar bide kitaplarla beraber üstelik çocuğunun adına fidan dikip serifikasinida gonderiyilarmis ilkinde alamamistim bende bunda doğsun basvurucam çok sağolun kızlar 👍

Sevgim

Kayıtlı Üye
rank
Hastanede doğum yapan annelere bebek kıyafeti vs gibi şeylere diyorsan evet burda veriyorlar benim gördüğüm kadarıyla benim yengemle doğuma gittim ona verdiler kız bebeklerine kız erkek bebeklere erkek eşyaları verdiler içinde yeni doğan bebek seti zıbını eldiveni çorabı yani bebek için işe yarar herşey ondan hariç biberon emzik islak mendil bebek çantası kısaca herşey vardı içinde doğum yaptıktan 1 saat sonra hemşireler getirdi verdi bunlar bebeğiniz için dedi verdi
Hangi il ve semt cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar