Yenidoğana bebek maması verilir mi????

• Konbuyu başlatan İkinciyeanne:)))
  • Toplam 26 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkinciyeanne:))) tarafından oluşturulan Yenidoğana bebek maması verilir mi???? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,932 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yenidoğana bebek maması verilir mi????
Konbuyu başlatan İkinciyeanne:)))
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Yeni anne..

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler 😊 sezeryan olucam 3 gün sonra, bebeğim sarılık olmasın diye mama vermeli miyim çünkü ilk zamanlar süt gelmediği için. İlk çocuğumda sarılıktan dolayı çok çektik. Böyle yenidoğana mama veren var mı aranızda??
Hemen mama verme bu sefer de memeni tutmaz öyle alışır ilk anne sütünü tatsin ve bol bol su iç hurma ye komposto yap kendine lokum falan yersen sütun olur genelde ailemden böyle görüyorum baktım olmuyor artık mama veririsin

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler 😊 sezeryan olucam 3 gün sonra, bebeğim sarılık olmasın diye mama vermeli miyim çünkü ilk zamanlar süt gelmediği için. İlk çocuğumda sarılıktan dolayı çok çektik. Böyle yenidoğana mama veren var mı aranızda??
Cnm bnde sezeryanim doğumdan hemen sonra göğüslerimi sıcak suyla yıkıyorum geliyor inşallah bu sefer hiç sıkıntı cekmezsin sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Bende vermedim sütüm yoktu sarılık geçirdi bebeğim bir hafta yoğun bakım.keske verseydim diyorum ama şuan iyiyiz hamdolsun bir aylik olduk ama kabizlik sorunu var ne yalamalıyım sizce

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Benim hemen sütum gelmemişti azıcık süt bile yetiyor aslında fakat acibademdeki hemşirelerim oğlum doymadigi için Aptamil vermişti yani sütun olmazsa ver sonra süt geliyor bı şekilde damla icecekler vs. Kullandım geldi sarılık falan olmadık çok şükür şimdi doğumum nasipse orada olacak aynı şeyler yaşanabilir.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar