Yerleşme akıntısı mı regl mi?? ( resimli)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Siyahgibigece tarafından oluşturulan Yerleşme akıntısı mı regl mi?? ( resimli) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,692 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Yerleşme akıntısı mı regl mi?? ( resimli)
Konbuyu başlatan Siyahgibigece
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar ben 22 yaşındayım bekarım nikahıma daha 3 ay var erkek arkadaşımla bir şeyler yaşadık (5 mayısta) içime bosalmadi. Ama adetimden 2 gün önce silik pembe kırmızı tonlarinda sulu kan gelmeye başladı çok az idrara da yansıdı gebelik testi yaptım dün gece negatif çıktı bugün adet olmam lazım şu şekilde çok az geldi çok stres yaptım üzüldüm ağladım lansor mide ilacı kullandım bunlar olmadan önce 3 defa vajinal duş almıştım sıcak su ile ve stresliyim bunların etkisi var mı yoksa azalmasına ya da gelmemesine ya da yerleşme kanı mi? Lütfen yardımcı olun çok korkuyorum
Korkma bişey yok benimde adetim böyle oluyor bazen hamilelik yoktur sanmiyorum

Farmasi77

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar ben 22 yaşındayım bekarım nikahıma daha 3 ay var erkek arkadaşımla bir şeyler yaşadık (5 mayısta) içime bosalmadi. Ama adetimden 2 gün önce silik pembe kırmızı tonlarinda sulu kan gelmeye başladı çok az idrara da yansıdı gebelik testi yaptım dün gece negatif çıktı bugün adet olmam lazım şu şekilde çok az geldi çok stres yaptım üzüldüm ağladım lansor mide ilacı kullandım bunlar olmadan önce 3 defa vajinal duş almıştım sıcak su ile ve stresliyim bunların etkisi var mı yoksa azalmasına ya da gelmemesine ya da yerleşme kanı mi? Lütfen yardımcı olun çok korkuyorum
Yerlesme kanamasi 2 gebeligimdede yasadim bu sekilde degil icin rahat olsun suan stres yaptigin icin gelmiyodur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum yerleşme kanaması böyle olmaz lekelenme şeklinde bir pedi doldurmuyacak şeklinde olur

Tüm sayfalar yüklendi.