Sorum var Yerleşme kanaması mı acil cevap verir misiniz Kızlar ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belizzz tarafından oluşturulan Yerleşme kanaması mı acil cevap verir misiniz Kızlar ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 389 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yerleşme kanaması mı acil cevap verir misiniz Kızlar ?
Konbuyu başlatan Belizzz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Belizzz

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 8 aylık evliyim ilk defa bu ay yumurtlama dönemini değerlendirdik adetime 3 gün varken kahverengi lekelenme gördüm çok fazla değildi ama azda ağrım vardı regl ağrısına benzer ama şiddetli değil. Erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. 1 gün sonra regli günüm acaba hamile kalmış olabiliri miyim? Yaşayan var mı böyle bir durum ?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhabalar 8 aylık evliyim ilk defa bu ay yumurtlama dönemini değerlendirdik adetime 3 gün varken kahverengi lekelenme gördüm çok fazla değildi ama azda ağrım vardı regl ağrısına benzer ama şiddetli değil. Erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. 1 gün sonra regli günüm acaba hamile kalmış olabiliri miyim? Yaşayan var mı böyle bir durum ?
Merhaba kuzum yerleşme kanaması adet gününe bikacgun Kala veya adet gününden bıkac gün sonra da görülebilir kesin sonuç için kan testi vermeni öneririm

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kesin net sonuc icin kan tahlili yaptır canım💜 Rabbim gönlüne göre versin inşallah kuzum 💜

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar