Sorum var Yerleşme kanaması mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatoş Başak tarafından oluşturulan Yerleşme kanaması mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,051 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yerleşme kanaması mı
Konbuyu başlatan Fatoş Başak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Ocağın 20 sinde korunmasız ilişki oldu eşimle çocuk istiyoruz 1 aydır devamını getiriyoruz normalde adet günüm 12 ama 2 gün gecikti 3 günü böyle oldu çok az ve pembemisi geldi ve 4 buçuk gün ara ara geliyordu orkid bile dolmadı kasıklarım da şişlik ara ara sancı vuruyor ve belim arada ağrıyor göğüslerim hasas ve sisi bu arada görsel için kusura bakmayın kafam çok karışık ilk kez yaşıyorum adetim çok şiddetli ve 7 yada 8 gün sürdi
Alıp bir test yapsan en doğru cevabı o verir zaten böyle Bir görsel paylaşmanız garip olmuş

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Ocağın 20 sinde korunmasız ilişki oldu eşimle çocuk istiyoruz 1 aydır devamını getiriyoruz normalde adet günüm 12 ama 2 gün gecikti 3 günü böyle oldu çok az ve pembemisi geldi ve 4 buçuk gün ara ara geliyordu orkid bile dolmadı kasıklarım da şişlik ara ara sancı vuruyor ve belim arada ağrıyor göğüslerim hasas ve sisi bu arada görsel için kusura bakmayın kafam çok karışık ilk kez yaşıyorum adetim çok şiddetli ve 7 yada 8 gün sürdi
...

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Aynn yaa valla keşke başa yazsaymış hassas olanlar bakmasın diye. Ama postu başkası açmış.Oda kendince bizden fikir almak istemiş. ama senin kız kardeşin arkadaşın faln yokmu cnm ne bilim yani onlara sorsaydın keşke buraya fotoğraf atacağına burda kimse sana net bisey söyleyemez ki ve test yapsan iki günde asla belli olmaz Bir 7 gün daha beklemen lazım testi için canım asla bakmazdım bilmiyordum altta fotoğraf olduğunu 😊
Ama ben yerleşme kanamasına benzettim sanki...cnm benimde öyleydi afedersinizçok 🤐🤐🤐.yanlis hatırlamıyorsam..Rabbim gönlüne göre versin inşallah
Olsun bi şe olmaz ama ben hamilelikden dolayı iyrenme geliyo boyle sheylere karşı benden aslı diyil🥺Allah gonlune gore versin

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Olsun bi şe olmaz ama ben hamilelikden dolayı iyrenme geliyo boyle sheylere karşı benden aslı diyil🥺Allah gonlune gore versin
Sen hamilesin canım peki biz değiliz yinede bulanıyor seni düşünemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Alıp bir test yapsan en doğru cevabı o verir zaten böyle Bir görsel paylaşmanız garip olmuş
Aynen 👍

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank
Evet arkadaşlar regl oldum normal dedi doktor yumurtlama gününü bekle o zaman beraber ol dedi ayın 2 o gün olacam afedersiniz inşallah bu sefer olur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Adetime 3 gün var acaba yerleşme kanaması mı bu merak ettim.
saat 14’45 de ilk önce pembe sonra kahverengi leke geldi 16’40 geçede kırmızı gibi oldu Sdce afedersiniz lavaboya gidince dökülüyor kan gbi ama bezde olmuyor ve sancım çok hafif kramp şeklinde var çok az rahatsız etmiyecek şekilde. Ve kırmızı kan gelmesi kafam karıştı sizce ne olabilir ağrım yok kramp şeklinde çok az az geliyor gidiyor
Yarın test yapsam çıkar mı acaba idrar testinde
Test yaptın mı canım gebelik var mı

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Canım test yap ve büyük ihtimalle hamilesin benim böyle olmuştu 🤭

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Adetime 3 gün var acaba yerleşme kanaması mı bu merak ettim.
saat 14’45 de ilk önce pembe sonra kahverengi leke geldi 16’40 geçede kırmızı gibi oldu Sdce afedersiniz lavaboya gidince dökülüyor kan gbi ama bezde olmuyor ve sancım çok hafif kramp şeklinde var çok az rahatsız etmiyecek şekilde. Ve kırmızı kan gelmesi kafam karıştı sizce ne olabilir ağrım yok kramp şeklinde çok az az geliyor gidiyor
Yarın test yapsam çıkar mı acaba idrar testinde
Test yapaman daha iyi kimse boyle bilemez

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank
Test yaptın mı canım gebelik var mı
Yok gebelik şuan hadta olmuşum hastaneye gittim öğrendim bu sefer yumurtlama günümü takip et ddı Allah nasip ederse olur inşallah Rabbim ilk önce sağlık sıhhat versin gerisi önemli değil bide Rabbim anne isteyen herkese nasip etsin inşallah kucağını boş bırakmasın Rabbim bu mübarek gecede ve kandilde bu arda hepinizin şimdiden kandili mübarek olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar