Sorum var Yerleşme kanaması mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatoş Başak tarafından oluşturulan Yerleşme kanaması mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 994 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yerleşme kanaması mı
Konbuyu başlatan Fatoş Başak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank
Adetime 3 gün var acaba yerleşme kanaması mı bu merak ettim.
saat 14’45 de ilk önce pembe sonra kahverengi leke geldi 16’40 geçede kırmızı gibi oldu Sdce afedersiniz lavaboya gidince dökülüyor kan gbi ama bezde olmuyor ve sancım çok hafif kramp şeklinde var çok az rahatsız etmiyecek şekilde. Ve kırmızı kan gelmesi kafam karıştı sizce ne olabilir ağrım yok kramp şeklinde çok az az geliyor gidiyor
Yarın test yapsam çıkar mı acaba idrar testinde

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
saat 14’45 de ilk önce pembe sonra kahverengi leke geldi 16’40 geçede kırmızı gibi oldu Sdce afedersiniz lavaboya gidince dökülüyor kan gbi ama bezde olmuyor ve sancım çok hafif kramp şeklinde var çok az rahatsız etmiyecek şekilde. Ve kırmızı kan gelmesi kafam karıştı sizce ne olabilir ağrım yok kramp şeklinde çok az az geliyor gidiyor
Cnm bnce artık test yap biz bilemeyiz ki.net bisey

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bence regl oluyorsun ama yinede test yap stres kaynaklı regl zor sökülüyor gibi. Hayırlısı olsun belki de yanılıyorum

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Bilemedim canm test yap

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Ben szde bilmiyorum hangi ben azeriym iyun aynda 17 evlendm iyul aynın 2 si adet oldum 3 gun surdu bekar vaktmde 5 gun oluyordu şaşrdm ve hemen o iyul aynın 29 adet oldum oldum oda 2 gun oldu gecdi şaşrdm test yapdm chkmadı neyse gunler gecdikce arılar giriyordu kasıgıma karnma bilmiyordum ne bunlar doktorada gitdim bana altdanda baktı usdende yok dedi ben surekli halsz oluyordum bana dedi yumurta falikul partlamş hamişliy de ola bilir yumurtalkda kistada ola bilir ben kan testi vermedim bekledm adet gunumu bir test daha yapdm bir saata ckdı cızgi yine bekledm adet gunumu bez koyuyordum gordum ki her ay adetm duzenli oldugu icin bildim kask arılarm oluyordu koku hasassiyyeti oluyordu yani boyle adet gunum geldi adet olmadm test yapan kimi ckdı InsAllah szdede ckar🤲🏻🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben szde bilmiyorum hangi ben azeriym iyun aynda 17 evlendm iyul aynın 2 si adet oldum 3 gun surdu bekar vaktmde 5 gun oluyordu şaşrdm ve hemen o iyul aynın 29 adet oldum oldum oda 2 gun oldu gecdi şaşrdm test yapdm chkmadı neyse gunler gecdikce arılar giriyordu kasıgıma karnma bilmiyordum ne bunlar doktorada gitdim bana altdanda baktı usdende yok dedi ben surekli halsz oluyordum bana dedi yumurta falikul partlamş hamişliy de ola bilir yumurtalkda kistada ola bilir ben kan testi vermedim bekledm adet gunumu bir test daha yapdm bir saata ckdı silik cızgi yine bekledm adet gunumu bez koyuyordum gordum ki her ay adetm duzenli oldugu icin bildim kask arılarm oluyordu koku hasassiyyeti oluyordu yani boyle adet gunum geldi adet olmadm test yapan kimi ckdı InsAllah szdede ckar🤲🏻🥰

asyaelisa

Kayıtlı Üye
rank
Ocağın 20 sinde korunmasız ilişki oldu eşimle çocuk istiyoruz 1 aydır devamını getiriyoruz normalde adet günüm 12 ama 2 gün gecikti 3 günü böyle oldu çok az ve pembemisi geldi ve 4 buçuk gün ara ara geliyordu orkid bile dolmadı kasıklarım da şişlik ara ara sancı vuruyor ve belim arada ağrıyor göğüslerim hasas ve sisi bu arada görsel için kusura bakmayın kafam çok karışık ilk kez yaşıyorum adetim çok şiddetli ve 7 yada 8 gün sürdi

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Ocağın 20 sinde korunmasız ilişki oldu eşimle çocuk istiyoruz 1 aydır devamını getiriyoruz normalde adet günüm 12 ama 2 gün gecikti 3 günü böyle oldu çok az ve pembemisi geldi ve 4 buçuk gün ara ara geliyordu orkid bile dolmadı kasıklarım da şişlik ara ara sancı vuruyor ve belim arada ağrıyor göğüslerim hasas ve sisi bu arada görsel için kusura bakmayın kafam çok karışık ilk kez yaşıyorum adetim çok şiddetli ve 7 yada 8 gün sürdi
🧐🙄🙄🙄🙄😒😒 hiç anlamıyorum ben böyle şeyleri cnm ama keşke fotoğraf paylaşmasaydin .neyse rabbim gönlüne göre versin inşallah

Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Allah sze InsAllah bebek Nasib etsin ama boyle resmler koymayn lutfen kusmagı geliyo adamn Allah aşkına yapmayn yazn biliyoruz sonucta kadınız ama resme gerek yok bence bakarken midem bulandı chok rica ediyorum oyle resmler koymayn🥺

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Allah sze InsAllah bebek Nasib etsin ama boyle resmler koymayn lutfen kusmagı geliyo adamn Allah aşkına yapmayn yazn biliyoruz sonucta kadınız ama resme gerek yok bence bakarken midem bulandı chok rica ediyorum oyle resmler koymayn🥺
Aynn yaa valla keşke başa yazsaymış hassas olanlar bakmasın diye. Ama postu başkası açmış.Oda kendince bizden fikir almak istemiş. ama senin kız kardeşin arkadaşın faln yokmu cnm ne bilim yani onlara sorsaydın keşke buraya fotoğraf atacağına burda kimse sana net bisey söyleyemez ki ve test yapsan iki günde asla belli olmaz Bir 7 gün daha beklemen lazım testi için canım asla bakmazdım bilmiyordum altta fotoğraf olduğunu 😊
Ama ben yerleşme kanamasına benzettim sanki...cnm benimde öyleydi afedersinizçok 🤐🤐🤐.yanlis hatırlamıyorsam..Rabbim gönlüne göre versin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.