Sorum var Yerleşme kanaması olabilir mi RESİMLİ şimdiden özür dilerim 🙏🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ceylin_ tarafından oluşturulan Yerleşme kanaması olabilir mi RESİMLİ şimdiden özür dilerim 🙏🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 22,631 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yerleşme kanaması olabilir mi RESİMLİ şimdiden özür dilerim 🙏🏻
Konbuyu başlatan Ceylin_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

hayalll

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar geçen gün aynı başlıkta açmıştım açık renkti. Reglim 10 gün önce bitti. Onda da aynı bu şekilde lekelenmeyle başladı sonra kanamam geldi. Reglim biteli 10 gün oluyor ve şimdi böyle kahverengi lekelenmem var. Beraberinde hafif kasık ağrım, göğüs hassasiyetim var. Geçen gün kaset test yaptım negatif çıktı. Hamile olduğumu düşünmüyorum çünkü 10 gün önce regl olmadan önce de böyle bi lekelenmem oldu. Sonraki reglime 17 gün var daha. Bunun sebebi ne olabilir. Yerleşme kanaması böyle olur mu? Çok gerildim korktum artık 😞 Resimler için çok özür diliyorum gerçekten doktora gidiyorum ama sonuç yok 😞
Aynı şeyi yaşadım canm reglim bitti 3 gün sonra böyle bir kanama geldi uzayan kahve adetime 17 gün vardı kan verdim çıkmadı reglime 8 gün kala kan verdim tekrar çünkü göğüs hassasiyeti devam ediyordu ve gebe olduğumu öğrendim günüm geceli 5 gün oldu bugünle birlikte regl olmadım yani hamileyim sende hamile olabilirsin büyük ihtimalle adetim bitiminde hamile kalmışsın

lleyla

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar geçen gün aynı başlıkta açmıştım açık renkti. Reglim 10 gün önce bitti. Onda da aynı bu şekilde lekelenmeyle başladı sonra kanamam geldi. Reglim biteli 10 gün oluyor ve şimdi böyle kahverengi lekelenmem var. Beraberinde hafif kasık ağrım, göğüs hassasiyetim var. Geçen gün kaset test yaptım negatif çıktı. Hamile olduğumu düşünmüyorum çünkü 10 gün önce regl olmadan önce de böyle bi lekelenmem oldu. Sonraki reglime 17 gün var daha. Bunun sebebi ne olabilir. Yerleşme kanaması böyle olur mu? Çok gerildim korktum artık 😞 Resimler için çok özür diliyorum gerçekten doktora gidiyorum ama sonuç yok 😞
Evet olabilir

Üç cocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evliyim ama boşanmak istiyorum gebelik istemiyorum. Eşim de baskılıyor karışık durumlarım biraz o yüzden çok tedirginim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Peki normal midir adet sonrası bu tarz lekelenmeler olabilir mi hormonlardan kaynaklı ya da
Valla benim gorumcem ayni bu sekilde lekelenme oldu sonra adet oldu adeti bitti tekrar lekelenme oldu on gun gectikten sonra bi bakti iki aylik hamile

Valla benim gorumcem ayni bu sekilde lekelenme oldu sonra adet oldu adeti bitti tekrar lekelenme oldu on gun gectikten sonra bi bakti iki aylik hamile
Adetin ustune hamile kalmisti

Esma Hatunun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evliyim ama boşanmak istiyorum gebelik istemiyorum. Eşim de baskılıyor karışık durumlarım biraz o yüzden çok tedirginim

Peki normal midir adet sonrası bu tarz lekelenmeler olabilir mi hormonlardan kaynaklı ya da
Yerleşme kanamam adetime 3 gün kala oldu. Aynı bu renkti ve sonra devamı gelmedi. Test yaptım gebeydim.atkadaşımın yerleşme kanaması bebek 6 haftalık ken oldu ve açık kırmızı yoğun Bi kanamaydı.her yağı farklı yani. Genelleme doğru olmaz.

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
O reglinden kalma kan parcazida olabilir kimo ladinlarda da oyle olabiliyor .

R

Runya

Guest
Benim bildiğim kadarıyla hamilelik sürecinde kan pıhtı olarak gelmez gelen kan sadece pembemsi bir yapıda gelirmiş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar