Sorum var Yerleşme kanaması olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde pembeseker tarafından oluşturulan Yerleşme kanaması olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 948 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yerleşme kanaması olabilir mi
Konbuyu başlatan pembeseker
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

pembeseker

Kayıtlı Üye
rank
Kan testi ver direk sonuç alırsın ama diğet türlü alamazsın. Birde göğüslerde aşırı hassasiyet mesela benim regl zamanı göğüs uçlarım acıırdı ama gebelikte resmen ayıptır söylemesi sütyen bile takamamıştım ilk haftalar belirtilerden biride buydu. Rabbim gönlüne göre versin inşallah
Siz fotoğrafı görmüştünüz aslında sizin yerleşme kanamanıza benziyo muydu

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Merhabalar, öncelikle şimdiden değerli cevaplarınız için teşekkür ederim. Görsel içinde özür dilerim.

4 mayıs 2024 ve 6 haziran 2024 tarihlerinde regl oldum. 7 Temmuz 2024 tarihinde korunmasız bir birlikteliğim oldu. Daha öncelerinde de birlikteliğimiz olmuştu ama risk yoktu. 8 temmuz tarihinde ise reglim başladı. denize gireceğim için ertesi gün tampon kullandım ve reglim o andan sonra kesildi.

23-24 temmuz ve bugün ise (genelde idrarımı yaptıktan sonra akıntım geliyor.) peçeteye sildiğimde kahverengi bazen çok çok silik pembe lekelenme oluyor. Karın ağrım oluyor ara ara. Pedime vs bir yere bulaşmıyor sadece sildiğimde o da bazen. Yerleşme kanaması gibi bir durum söz konusu olabilir mi sizce?
Olabilir canım yerleşme kanaması öyle oluyor zaten hakkinda hayırlısı olsun bize heber verirsin hamileysen

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
B
Siz fotoğrafı görmüştünüz aslında sizin yerleşme kanamanıza benziyo muydu
Benim her iki gebeliğimde de olmadı canım ama gebelik varsa doktora muhakkak söyle bu kanamayı.. benim yengem de oldu senin yazdığıj gibiydi aynı her iki gebelğindede .

M

Mehmet

Guest
Merhaba ben 5 aylık hamileyim bebeğimin başı aşağı doğru ve çok sancım ve ağrım var Zararı varmı

pembeseker

Kayıtlı Üye
rank
B

Benim her iki gebeliğimde de olmadı canım ama gebelik varsa doktora muhakkak söyle bu kanamayı.. benim yengem de oldu senin yazdığıj gibiydi aynı her iki gebelğindede .
IMG_1462.jpeg

Abla gebelik yok görünüyor dimi? pazar günü sabah idrarıyla bir daha denicem eğer yine negatif çıkarsa gebelik mi diye düşünmeme gerek yok değil mi

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok hayır 2 reglimin tam ortasında ovulasyon dönemimde oldu bu kahverengi leke. Adetten bir gün önce (boşalma olmasa bile) ilişki olunca tedirgin oldum
İşte canım sen o zaman regl zamanını bekle eğer gecikme olursa test yap regl ne kadar var peki? Benim de reglden bir gün önce olmuştu ama sprem canlı olduğu için 5 gün boyunca canlı kalabiliyor regl geçmeden yaptığın her kaset test negatif çıkar . İlişkinin üstünden 14 gün geçtiyse direk kan ver .

pembeseker

Kayıtlı Üye
rank
İşte canım sen o zaman regl zamanını bekle eğer gecikme olursa test yap regl ne kadar var peki? Benim de reglden bir gün önce olmuştu ama sprem canlı olduğu için 5 gün boyunca canlı kalabiliyor regl geçmeden yaptığın her kaset test negatif çıkar . İlişkinin üstünden 14 gün geçtiyse direk kan ver .
reglime daha 10 gün var

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
reglime daha 10 gün var
Tamam kaset teste çıkmaz canım varsa ama kanda belli olur her şey gönlünxe olsun inşallah ama erken gebelik testinde de belli olma ihtimali var biraz pahalı tabi de ama sen yinede garanti olsun kan ver? Kullandığın herhangi bir ilaç yok değil mi ? Antibiyotik vb.

Tüm sayfalar yüklendi.