Sorum var Yerleşme kanaması olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde pembeseker tarafından oluşturulan Yerleşme kanaması olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 948 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yerleşme kanaması olabilir mi
Konbuyu başlatan pembeseker
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

pembeseker

Kayıtlı Üye
rank
Tamam kaset teste çıkmaz canım varsa ama kanda belli olur her şey gönlünxe olsun inşallah ama erken gebelik testinde de belli olma ihtimali var biraz pahalı tabi de ama sen yinede garanti olsun kan ver? Kullandığın herhangi bir ilaç yok değil mi ? Antibiyotik vb.
Ben pazartesi gününden beri sabahları detoks olarak kiraz sapı ve maydonoz çayı içiyorum. 2 gündürde adaçayı. İdrar yaparken yanma ve zor yapma sorunum da vardı belki üşütmüşümdür olabilir mi

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben pazartesi gününden beri sabahları detoks olarak kiraz sapı ve maydonoz çayı içiyorum. 2 gündürde adaçayı. İdrar yaparken yanma ve zor yapma sorunum da vardı belki üşütmüşümdür olabilir mi
Olabilir ama gebelik kesinleşene kadar yapma canım eğer gebelik varsa bebeğe bir şey olur Allah göstermesin gebelik olmadığı kesinleşsin öyle yapmaya devam edersin nacizane tavsiyem..

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar, öncelikle şimdiden değerli cevaplarınız için teşekkür ederim. Görsel içinde özür dilerim.

4 mayıs 2024 ve 6 haziran 2024 tarihlerinde regl oldum. 7 Temmuz 2024 tarihinde korunmasız bir birlikteliğim oldu. Daha öncelerinde de birlikteliğimiz olmuştu ama risk yoktu. 8 temmuz tarihinde ise reglim başladı. denize gireceğim için ertesi gün tampon kullandım ve reglim o andan sonra kesildi.

23-24 temmuz ve bugün ise (genelde idrarımı yaptıktan sonra akıntım geliyor.) peçeteye sildiğimde kahverengi bazen çok çok silik pembe lekelenme oluyor. Karın ağrım oluyor ara ara. Pedime vs bir yere bulaşmıyor sadece sildiğimde o da bazen. Yerleşme kanaması gibi bir durum söz konusu olabilir mi sizce?
Hakkında hayırlısı olsun kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.