Yerleşme kanaması olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde gnskcgln tarafından oluşturulan Yerleşme kanaması olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,359 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Yerleşme kanaması olabilir mi
Konbuyu başlatan gnskcgln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gnskcgln

gnskcgln

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar adetime tam 1 hafta var dün akşam üzeri afedersiniz lavaboya gittiğimde peçeteyle kendimi sildiğimde pembemsi ve hafif kırmızımsı renklerde lekelenmelerim oldu çok kasık ve karın ağrım var sanki adet olacakmışım gibi sizce yerleşme kanaması olabilir mi yada adet midir

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar adetime tam 1 hafta var dün akşam üzeri afedersiniz lavaboya gittiğimde peçeteyle kendimi sildiğimde pembemsi ve hafif kırmızımsı renklerde lekelenmelerim oldu çok kasık ve karın ağrım var sanki adet olacakmışım gibi sizce yerleşme kanaması olabilir mi yada adet midir
Erken gebelik testi al cnm

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kuzum test al sen veya kan ver hakkında hayirlisi olsun insalalh

gnskcgln

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum test al sen veya kan ver hakkında hayirlisi olsun insa

Kuzum test al sen veya kan ver hakkında hayirlisi olsun insalalh
Normalde yarın adet olmam lazımdı dün hafif lekelenmem oldu başka da gelmedi bugünde kaset test yaptım çıkmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dün adet olmam lazımdı yani yanlışlıkla yarın yazmışım kızlar🤭

Son düzenleme:

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Erken gebelik testi al ama kaset testtede çıkabiliyor ben beklenen adet tarihimden 3 gün sonra kaset yaptım çıktı. Beklenen adet tarihimden bir gün önce erken gebelik testi yaptım oda çıkmıştı. Senin çıkmama sebebi yumurtlaman geç olmuş olabilir. Allah gönlüne göre versin canım

gnskcgln

Kayıtlı Üye
rank
Erken gebelik testi al ama kaset testtede çıkabiliyor ben beklenen adet tarihimden 3 gün sonra kaset yaptım çıktı. Beklenen adet tarihimden bir gün önce erken gebelik testi yaptım oda çıkmıştı. Senin çıkmama sebebi yumurtlaman geç olmuş olabilir. Allah gönlüne göre versin canım
Erken gebelik testini adet tarihimden 3 gün önce yapmıştım bende yine çıkmadı adetime 1 hafta kala afedersin kanamam oldu bi kereliğe mahsus gelmişti ondan sonra hiç gelmedi bide dün adet olmam lazımdı çok az pembemsi kan geldi bugün sabah ilk idrarla kaset testi yaptığımda da çıkmadı yine karın ve kasık ağrım var sizce geç döllenme olabilir mi

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hamile olduğunu düşünmüyorum çünkü hamilelik varsa geç döllenme olsa bile azda olsa belli belirsiz ikinci çizgi çıkıyor ama tabi en garantisi kan testi genede

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Erken gebelik testini adet tarihimden 3 gün önce yapmıştım bende yine çıkmadı adetime 1 hafta kala afedersin kanamam oldu bi kereliğe mahsus gelmişti ondan sonra hiç gelmedi bide dün adet olmam lazımdı çok az pembemsi kan geldi bugün sabah ilk idrarla kaset testi yaptığımda da çıkmadı yine karın ve kasık ağrım var sizce geç döllenme olabilir mi
Sanmıyorum canım çünkü bende hamilemiyim diye beklerken böyle geliyordu adet oluyordum birde silik çizgide olsa çok ince belli belirsiz erken gebelikte çıkardı. ☹adet olacaksın ama stres yaptığın için muhtemelen gelemiyor kendimden biliyorum

gnskcgln

Kayıtlı Üye
rank
Sanmıyorum canım çünkü bende hamilemiyim diye beklerken böyle geliyordu adet oluyordum birde silik çizgide olsa çok ince belli belirsiz erken gebelikte çıkardı. ☹adet olacaksın ama stres yaptığın için muhtemelen gelemiyor kendimden biliyorum
Şuan buraya gebelik testini atmaya çalışıyorumda bi türlü görseli ekleyemedim kaset testi sabah yaptığımda çizgi yoktu 1 saat önce teste baktığımda çok çok az belli belirsiz bi çizgi görünüyo acaba kuruma çizgisi falan diye bir şey diyorlar o mudur bilmiyorum akşam kan vermeye gideceğim

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şuan buraya gebelik testini atmaya çalışıyorumda bi türlü görseli ekleyemedim kaset testi sabah yaptığımda çizgi yoktu 1 saat önce teste baktığımda çok çok az belli belirsiz bi çizgi görünüyo acaba kuruma çizgisi falan diye bir şey diyorlar o mudur bilmiyorum akşam kan vermeye gideceğim
5 dakika sonrası için kaset testler de çizgi bozukluğu oluyor en iyisi kan vermek canım

Tüm sayfalar yüklendi.