Yerleşme kanaması olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde gnskcgln tarafından oluşturulan Yerleşme kanaması olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,406 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Yerleşme kanaması olabilir mi
Konbuyu başlatan gnskcgln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gnskcgln

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şuan buraya gebelik testini atmaya çalışıyorumda bi türlü görseli ekleyemedim kaset testi sabah yaptığımda çizgi yoktu 1 saat önce teste baktığımda çok çok az belli belirsiz bi çizgi görünüyo acaba kuruma çizgisi falan diye bir şey diyorlar o mudur bilmiyorum akşam kan vermeye gideceğim
İlk 5 10 dakika doğrudur bir saat sonra çift çizgiyi dikkate almayın diyorlar

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Şuan buraya gebelik testini atmaya çalışıyorumda bi türlü görseli ekleyemedim kaset testi sabah yaptığımda çizgi yoktu 1 saat önce teste baktığımda çok çok az belli belirsiz bi çizgi görünüyo acaba kuruma çizgisi falan diye bir şey diyorlar o mudur bilmiyorum akşam kan vermeye gideceğim
Benim ilk gebeğimde öyle gün içerisinde tekrar bakmıştım 2. Çizgiyi silik görmüştüm ama 2. Gebeliğime uğraşırken kaset beni yanıltmıştı gün içinde baktığımda. En iyisi kan vermen canım böylesi psikolojin içinde zor. Ben kan veriyordum negatif çıkıyorsu eve gelirken adet oluyordum☹ sonucun çıkınca bizede söylee

gnskcgln

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeğimde öyle gün içerisinde tekrar bakmıştım 2. Çizgiyi silik görmüştüm ama 2. Gebeliğime uğraşırken kaset beni yanıltmıştı gün içinde baktığımda. En iyisi kan vermen canım böylesi psikolojin içinde zor. Ben kan veriyordum negatif çıkıyorsu eve gelirken adet oluyordum☹ sonucun çıkınca bizede söylee
Gittim kızlar kan vermeye dün akşam beta sonucum 1.2 çıktı gebelik yok demek oluyor değil mi

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gittim kızlar kan vermeye dün akşam beta sonucum 1.2 çıktı gebelik yok demek oluyor değil mi
Gebelik yok canım 5 in üstünde olması lazım gebelik için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gebelik için 2nin üstünde olması lazım diye biliyorum canım
Yok kuzum 5 in üstünde

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Ama hala hasta olmadım geç döllenme olabilir mi sonradan artar mı
IMG_2285.jpeg

İlişki tarihin belliyse ona göre hesaplayabilirsin canım

Gebelik yok canım 5 in üstünde olması lazım gebelik için

Yok kuzum 5 in üstünde
2 kalmış aklımda valla sağol canım

gnskcgln

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 5255
İlişki tarihin belliyse ona göre hesaplayabilirsin canım

2 kalmış aklımda valla sağol canım
Benim adet düzensizliğim var sürekli 1 2 gün gecikir ama bu son bi kaç aydır düzenli olmuştu en son adetim 4 temmuzda başlamıştı yumurtlamamın ne zaman olduğunu bilmiyorduk gün aşırı ilişkiye giriyorduk belki sonradan geç döllenme olmuştur diye ümit ediyorum şuan sizce var mıdır öyle bi durum

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef canım, geç döllenme olsada mutlaka çıkardı. Ümidini kırmak istemem ama gebelik olmadığı belli sen stres yaptıkça gecikiyor. İlk gebeliğin mi, uzun zamandır mı uğraşıyorsun ve ya tedavi görüyor musun

Tüm sayfalar yüklendi.