Yerleşme kanaması olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde gnskcgln tarafından oluşturulan Yerleşme kanaması olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,406 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Yerleşme kanaması olabilir mi
Konbuyu başlatan gnskcgln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gnskcgln

gnskcgln

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef canım, geç döllenme olsada mutlaka çıkardı. Ümidini kırmak istemem ama gebelik olmadığı belli sen stres yaptıkça gecikiyor. İlk gebeliğin mi, uzun zamandır mı uğraşıyorsun ve ya tedavi görüyor musun
İlk gebeliğim olacak zaten evleneli 4 ay oldu baştan beri hiç korunmadık tedavi falan görmüyorum canım

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeliğim olacak zaten evleneli 4 ay oldu baştan beri hiç korunmadık tedavi falan görmüyorum canım
Beni yanlış anlama canım ama bir ablan olarak nacizane tavsiyem sana yeni evliysen çok da acele etme çünkü hormonlar gebelikte haliyle bozuluyor fazla duygusal fazla alıngan oluyorsun sancıların ağrıların falan sürekli modun düşük oluyor.Çocuk doğunca da aşırı stres oluyor uykusuzluk sürekli gerginlik telaş eşler birbirine çok giriyor.Biraz evliliğinin tadını çıkar gez toz hem kocanı tart haline tavrına bak çocuk çok büyük bir sorumluluk geri dönüşü de yok

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk evlendim 2 ay korunduk korunmadigimiz ay hamile kaldım ve düşük yaptım sonra 5 ay hamile kalamadim tedavi gördüm 7. Ayda kaldım 2 ay gördüm tedavi. Kısmet meselesi sanırım yani ilk denememde hamile kalıp sonra 2. Kez bebek istedigimde tedaviye ihtiyaç duymam bilemiyorum ha doktor yumurtalarin biraz tembel dedi ama sıkıntı yok dedi ben daha fazla beklemek istemedim çünkü zor günlerdi benim için. Sende hep hayırlısıni dile doğru zamanda sağlıklı bir bebek olsun inşallah. Sabrının sonu selamet olsun. Biraz bıkıp salmaya başladığında hamile kalırsın muhtemelen. Hatta biraz rol yaparsın salmış gibi davranirsin. Oda ise yaramıyor. Herhalde kalamiycam dediğinde oluyor 😄Rabbim gönlüne göre versin inşallah 😚

gnskcgln

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk evlendim 2 ay korunduk korunmadigimiz ay hamile kaldım ve düşük yaptım sonra 5 ay hamile kalamadim tedavi gördüm 7. Ayda kaldım 2 ay gördüm tedavi. Kısmet meselesi sanırım yani ilk denememde hamile kalıp sonra 2. Kez bebek istedigimde tedaviye ihtiyaç duymam bilemiyorum ha doktor yumurtalarin biraz tembel dedi ama sıkıntı yok dedi ben daha fazla beklemek istemedim çünkü zor günlerdi benim için. Sende hep hayırlısıni dile doğru zamanda sağlıklı bir bebek olsun inşallah. Sabrının sonu selamet olsun. Biraz bıkıp salmaya başladığında hamile kalırsın muhtemelen. Hatta biraz rol yaparsın salmış gibi davranirsin. Oda ise yaramıyor. Herhalde kalamiycam dediğinde oluyor 😄Rabbim gönlüne göre versin inşallah 😚
Yaaa😂 valla çok şaşırdım numara yaparmış gibi yapayımda bu ay belki olur 😂😂 acaba sorun mu var diye düşünüyorum bende 4 aydır korunmadan istiyoruz olmuyo çok ümitlenince de olmuyor en iyisi akışına bırakmak zaten rabbim bilir en doğru zamanı ol derse oldurur. Ama canım ben hala hasta olmadım çok az miktarda kanamam oldu geçen gün ondan başka yine gelmedi bende soğan küründen bahsediyorlar ondan içmeye başlasam sıkıntı olur mu

Tüm sayfalar yüklendi.