Yerleşme kanaması yaşayanlar bilgi verebilir misiniz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Yerleşme kanaması yaşayanlar bilgi verebilir misiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,188 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Yerleşme kanaması yaşayanlar bilgi verebilir misiniz?
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba biz ikinci bebeği düşündüğümüz için sağlık kontrolüne gittiğimde adetime 5 gün vardı ve yumurtalarım gelişmişti. 24 mayısta adet oldum 29 mayısta adetim bitti lakin bende dün geceden başlayan pembe lekelenme var sadece peçeteye silince geliyor. Adet öncesi birliktelik olursa adetliyken yumurta döllenme ihtimali oluyormuş. Sizde lekelenme ne zaman ve nasıl oldu merak ediyorum ?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar merhaba biz ikinci bebeği düşündüğümüz için sağlık kontrolüne gittiğimde adetime 5 gün vardı ve yumurtalarım gelişmişti. 24 mayısta adet oldum 29 mayısta adetim bitti lakin bende dün geceden başlayan pembe lekelenme var sadece peçeteye silince geliyor. Adet öncesi birliktelik olursa adetliyken yumurta döllenme ihtimali oluyormuş. Sizde lekelenme ne zaman ve nasıl oldu merak ediyorum ?
Bende her iki gebeliğim de de olmuştu canım ilk gebelikte daha öğrenmeden önce sürekli lekelenme oldu aynı dediğin gibi peçete silince geliyordu hasteneye gidiyordum hep normal dir deyip geri gönderiyorlardi ikinci gebeliğimde ise 9 haftaya kadar hep lekelenme yaşadım beklenen adet tarihine çok varmı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İkinci bebiş yolda inşallah mervem 😍😍

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bende her iki gebeliğim de de olmuştu canım ilk gebelikte daha öğrenmeden önce sürekli lekelenme oldu aynı dediğin gibi peçete silince geliyordu hasteneye gidiyordum hep normal dir deyip geri gönderiyorlardi ikinci gebeliğimde ise 9 haftaya kadar hep lekelenme yaşadım beklenen adet tarihine çok varmı
Beklenen adet tarihine baya var adetim biteli 8 gün oldu işte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İkinci bebiş yolda inşallah mervem 😍😍
İnşallah Ayşem 😍

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aaa baya varmış gerçekten yerleşmedir inslaallah canım rabbim gönlüne göre versin inşallah
Bide senin yerleşme kanaması olurken kasıklarında ara ara ağrı oluyormuydu ?

Yaa birde bana yuşa 6 ayda oldu demiştin dua ediyorum gebe kal diye ondan haberin yok 😂😂. Benim dualarım kabul olacak gör 😂😂
Kız amin amin inşallah bu o kadar uğraşmadan oluversin hayırlı bir şekilde 😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bide senin yerleşme kanaması olurken kasıklarında ara ara ağrı oluyormuydu ?

Kız amin amin inşallah bu o kadar uğraşmadan oluversin hayırlı bir şekilde 😂
Çok oluyordu hatta yerleşme kanaması yaşamadan birkaç gün öncesinde kaç gün boyunca karın ve kasık ağrısı çektim en son dayamayip acile gittim orda bana apandist teşhisi konuldu ameliyat için yatış bile yapıldı Allah'tan eşim geldi de ameliyati özelde yapalım dedi çıkış yaptık bu sefer özele gittik muayene oldum apandisit ile hiç bir alakası yok dedi düşün 🤦🤦 boş yere kesilcektim resmen
Sonra o günden sonra 9 haftaya kadar lekelenme oldu bende doktor hep normaldir deyip eve gönderdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar