Yeşil akıntı RESİMLİ lütfen hakkınızı helal edin, 🙏 Midesi bulanacak olan varsa bakmasın lütfen🙏🌺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Yeşil akıntı RESİMLİ lütfen hakkınızı helal edin, 🙏 Midesi bulanacak olan varsa bakmasın lütfen🙏🌺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 21,849 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeşil akıntı RESİMLİ lütfen hakkınızı helal edin, 🙏 Midesi bulanacak olan varsa bakmasın lütfen🙏🌺
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Damla ipek

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle gerçekten çok özür dileyerek paylaşıyorum ama artık bu konuda yapabileceğim bişey kalmadı hakkınızı helal edin yeşil akıntı var ve herşey kullandım yok aynı ben ne yapabilirim daha lütfenn doğal olur ilaç olur yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekli dosyayı görüntüle 1038
Ay Allah'ım ben doğuma kadar ne çektim ne fitiller kremler sirkeli sular hiç bir şey fayda etmedi ilaçlarla bir kaç gün iyi sonra tekrar oluyordu Allah yardımcın olsun canım

ezo

Kayıtlı Üye
rank
Kullandım ama maalesef geçmedi aksine daha da fazlalaştı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gerçekten bıktım artık hiçbir yere gitmek istemiyorum bir anda mahvoluyor iç çamaşırım ben bebeğe zarar verir diye korkuyorum

Kullandım fitil ama maalesef işe yaramadı

Bir anda geliyor evet kaşıntı arada oluyor mantar kesin var zaten koku da var yani naptıysam ne denediysem g
Öncelikle gerçekten çok özür dileyerek paylaşıyorum ama artık bu konuda yapabileceğim bişey kalmadı hakkınızı helal edin yeşil akıntı var ve herşey kullandım yok aynı ben ne yapabilirim daha lütfenn doğal olur ilaç olur yardımcı olursanız çok sevinirim.

Aynı skinti bndede mevcut , flora düzenleyici antibiotik fitil tek dozluk ilaç ne kllandiysam geçmiyor bnmki sarı ve etrafnda ıslaklık olan bı akıntı bn gibisi varmıdır diyodum varmış ,insanı çok çaresiz biraktiriyor , bide ben serkilajliym herşeyi geçtim bebeğe zarar gelmesnden çok korkuyorm , zamannda urolojiye dahi gittm ama hicbiseklde fayda göremedim ne yazkki

Aynı skinti bndede mevcut , flora düzenleyici antibiotik fitil tek dozluk ilaç ne kllandiysam geçmiyor bnmki sarı ve etrafnda ıslaklık olan bı akıntı bn gibisi varmıdır diyodum varmış ,insanı çok çaresiz biraktiriyor , bide ben serkilajliym herşeyi geçtim bebeğe zarar gelmesnden çok korkuyorm , zamannda urolojiye dahi gittm ama hicbiseklde fayda göremedim ne yazkki

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Benim doğuma kadar devam etti doğumda bitti çok şükür elhamdülillah ama zor çok zor bişey anlatılmıyor yani hamile değilseniz eğer eşinize söyleyin temizliğine dikkat etmeli

nisabr

Kayıtlı Üye
rank

Ben hamileyken aynen bu akıntı son ayimda gelmeye başladı o da enfeksiyonun aşırı vardı diye iç çamaşırın berbat oluyordu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar