Yeşil akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Yeşil akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,262 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Yeşil akıntı
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gmzguleryuz

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Allah rızası için 8.haftamdan beri artık bunaldım yeşil akıntı naptıysam bitmiyor son olarak doktorum bir fitil verdi kullandım azaldı evet ama hala var ben tekrar eczaneden alıp kullansam bir zararı olur mu napıcam 19 haftalık oldum hala aynı tükendim yani 🙄
Canım flora düzenleyiciler var florası bozulunca yeşil akıntoya sebep oluyor ama ptobiyotik gibi olanı değil vajinal flora düzenleyici kullandırıcak sana doktor ama tabi doktorunun yazması lazım gebeliğe uygun olanı varsa yoksa da doğumdan sonra mutlaka kullan derim aynı sorunu ilk evlendiğim zaman yalamıştım ben nişdiğin yemyeşil ve kokuluydu o günden beri daha hiç olmadı

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Canım flora düzenleyiciler var florası bozulunca yeşil akıntoya sebep oluyor ama ptobiyotik gibi olanı değil vajinal flora düzenleyici kullandırıcak sana doktor ama tabi doktorunun yazması lazım gebeliğe uygun olanı varsa yoksa da doğumdan sonra mutlaka kullan derim aynı sorunu ilk evlendiğim zaman yalamıştım ben nişdiğin yemyeşil ve kokuluydu o günden beri daha hiç olmadı
Ayın 10 unda var randevum o zaman söylerim bunu teşekkür ederim canım bilgin için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç detaylı bakmadılar erken doğum riskini arttırır gittiğin hastanede detaylı ilgilenmedilerse hastane değiştir tekrar git kontrole
Öyle yaptım ayın 10 unda randevum var gidicem inşallah

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Allah rızası için 8.haftamdan beri artık bunaldım yeşil akıntı naptıysam bitmiyor son olarak doktorum bir fitil verdi kullandım azaldı evet ama hala var ben tekrar eczaneden alıp kullansam bir zararı olur mu napıcam 19 haftalık oldum hala aynı tükendim yani 🙄
Duobalance bv gibi bişey eczacıya sorup kullanmayı deneyin birde

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Benimde8,9 haftalıkken falan olmuştı doktora söylemedim rahim büyüdüğü için belki içim temizleniyordur diye düşündüm ama tabi bol sarımsak yedim ve kendiliğinden geçti

Gmzguleryuz

Kayıtlı Üye
rank
Ayy maalesef ikinci gebeligim ikisindede ayni sorunu yasadm bende fitil kullanmistim ama azaliyor sonra yine ayni oluyor doğuma kadar böyle maalesef🙄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar