Yıkanabilir bebek bezi ??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ra tu tarafından oluşturulan Yıkanabilir bebek bezi ?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,085 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yıkanabilir bebek bezi ??
Konbuyu başlatan Ra tu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yıkanabilir bebek bezi kullanan var mı ? YouTube da bir kaç video izledim , tam emin olamıyorum acaba yapabilir miyim diye :) ama sağlık için ve çevre bilinci açısından istiyorum , ne dersiniz ?
Kendime güveniyorum diyorsan tabi canım neden olmasın ama gerçekten uğraşıyordur benim çevremde kullanan hiç duymadım bende kullanmadım açıkçası hayatta yapamam sanırım 😅

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba. Uzun zamandır yani hamilelikten beri düşüncem bu benimde. kitap aldım okuyorum bissürü wideo izledim.. kitabımı bitirince başlayacam bende.. tamamen bezi bırakmış olmayacak ama uzun bi süreç olacak qüweniyorsan kendine bence yap 😊

Son düzenleme:

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kendime güveniyorum diyorsan tabi canım neden olmasın ama gerçekten uğraşıyordur benim çevremde kullanan hiç duymadım bende kullanmadım açıkçası hayatta yapamam sanırım 😅
Bende yapamam yıka kurut bide balkonda yok içerde kurutsam 2gune zor kurur ve. Yapamam maliyeti az yıkama bilir bez ama uğraşamam ben 🤣

...

Moderator
Mod
rank
Yıkanabilir bebek bezi kullanan var mı ? YouTube da bir kaç video izledim , tam emin olamıyorum acaba yapabilir miyim diye :) ama sağlık için ve çevre bilinci açısından istiyorum , ne dersiniz ?
Canım bana çok zor geliyor bez yıkamak.Yengemler yıkardılar görürdüm.Sağlık açısından tabiki en güzeli.Ama uğraş istiyor.

Tüm sayfalar yüklendi.