Sorum var Yine ben kusura bakmayjn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Yine ben kusura bakmayjn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 764 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yine ben kusura bakmayjn
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar siz diyorsunuz ya hani kafayı taktiğin sürece aklindan atmadigin sürece gebe kalamazsin diye.biz iğne ilaç vs kullanıyoruz ister istemez aklımıza geliyor .aklından cikarmayip hamile kalan yok mu merak ediyorum??? Bir de çevremizde haberlerde o kadar kadına şiddet olayları var ne yazikki ve bunlarda hamile onlarınki de stres ama birşey olmuyor bebeğe de anneye de.hamile de kalıyor öyle ortamda .
canim sirf sterse bagli birsey degil strese kalsa benim
hic cocugum olmazdi amma cok kafaya takmakda iyi birsey degil stresi yani dusnerek stres yapmak anlaminda soyledim bendendr esum
hemen cocuk isdedigi icin strses yapib dusnuyordum amma Allah nasib etdi Rebbim sanada tez vakitde nasib etsin

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Benim kuzenim 11 yillik evliyken tup bebek yaptirdi, o zamana kadar cok kafasina takti, herkes hersey soyledi üzüldü vs. Transfer yapildigi gun de basina gelmeyen kalmamis, normalde dinlenmesi vs gerekiyormus ama o gun ve o hafta dinlenmeye vakit bile ayiramamis. En basiti kardesiyle transfer yapildigi donem yasiyorken kardesi kovid olmus ve bir suru sey anlatiyor. Transfer yapildigini bile unutmus o gün yasadiklarindan sonra ve o embriyosu tutmus. Suan doguma hazirlaniyor ☺️

Bu isler nasip isi, illa ki takilir ama takinti yapilmamali, hayatin sadece o bebege bagliymis gibi yaşanmamalı. Sen elinden geleni yap gerisini Allah'a bırak...
Teşekkür ederim.cok haklisiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum üye değilim ama buradaki bütün postları okuyorum ama herşeyi akışına bırakmalısın canım benim bir yerim ağrıdığında herşeyi gebeliğe bağlıyorsun bu seni daha çok yorar emin ol kafana böyle fazla takıyorsun allah'ın izniyle seninde olur tevekkül et dua et hayırlısı olsun de kendine çok yazık ediyorsun rabbimin bildiği vakit zaman vardır o zamanı allahım sana o sevinci yasatacak bu kadar gebeliği kafana takma olacağı varsa zaten olur anlattıkların gebelikde olur adet belirtileride olur ayşenur arkadaşım bugün söyledi sana gebeliğe bagliyamayız mesala bu ay su ay olacak diye kendine şart koşma allahım nasip ederse olur etmese zaten olmaz cok takıyorsun gülüm sen kendini çok yıpratıryorsun semerce olmayan var tedavi gören var onlarida düşünmeliyiz ve hiç gebe kalmayanda var ayşenur arkadaşım ilk defa yazdım buğunde melike arkadaşıma çok güzel anlattın her zaman herkeze güzel anlatıyorsun seviliyorsun:))))) melike arkadaşım psikoloji destek al istersen kuzum iyi gelir inanki kafanı çok dolduruyon
Teşekkürler 🥰

canim sirf sterse bagli birsey degil strese kalsa benim
hic cocugum olmazdi amma cok kafaya takmakda iyi birsey degil stresi yani dusnerek stres yapmak anlaminda soyledim bendendr esum
hemen cocuk isdedigi icin strses yapib dusnuyordum amma Allah nasib etdi Rebbim sanada tez vakitde nasib etsin
Amin canım♥️

Kızlar hepinize teşekkür ediyorum 🥰güzel mesajlariniz için

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar siz diyorsunuz ya hani kafayı taktiğin sürece aklindan atmadigin sürece gebe kalamazsin diye.biz iğne ilaç vs kullanıyoruz ister istemez aklımıza geliyor .aklından cikarmayip hamile kalan yok mu merak ediyorum??? Bir de çevremizde haberlerde o kadar kadına şiddet olayları var ne yazikki ve bunlarda hamile onlarınki de stres ama birşey olmuyor bebeğe de anneye de.hamile de kalıyor öyle ortamda .
Canim kac yillik evlisin bilmiyom ama hayirlisini iste vakti gelmemis demekki Allah ol dediginde olcak inasallah ,bide kafaya cok takma stresten olmazmi falan diye ben ilk evledgmde cocuk istemiyodum esim ailesi zorladilar ,gebe kaldim cok sikintilar yasadim ne hamileligimi yasadim nede oglumun bebekliligini yasayabildim ,simdi bi kizimda var oglumu bebeligini cok ozluyom keske zamani geriye alsam onuda doya doya sevsem ,su an hic bisiden tat alamiyom cocuklarim olmasa ölmek istiycem ,hic bir seyi yasayamadim,bole olmaktansa gec olsun ama sen gebeligin olsun dogumun olsun bebeyin olsun tadini cikar yoksa bi yanin hep eksik kaliyo ,benimki vakitsizdi hazir degildim ,senin vaktin gelmemis ,vakitsiz olmasindansa hersey zamaninda guzel,bide 21 gun boyunca her sabah ac karnina bir sarimsak yut ,benim yengminde cocugu olmuyodu ,bu sarimsagi denedi peşine hamile kaldi sende dene bide adetten ciktiktan sonra ,afedersin 3- 4 gun her gun iliskide bulun tutma olasiligi yuksek olur

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Canim kac yillik evlisin bilmiyom ama hayirlisini iste vakti gelmemis demekki Allah ol dediginde olcak inasallah ,bide kafaya cok takma stresten olmazmi falan diye ben ilk evledgmde cocuk istemiyodum esim ailesi zorladilar ,gebe kaldim cok sikintilar yasadim ne hamileligimi yasadim nede oglumun bebekliligini yasayabildim ,simdi bi kizimda var oglumu bebeligini cok ozluyom keske zamani geriye alsam onuda doya doya sevsem ,su an hic bisiden tat alamiyom cocuklarim olmasa ölmek istiycem ,hic bir seyi yasayamadim,bole olmaktansa gec olsun ama sen gebeligin olsun dogumun olsun bebeyin olsun tadini cikar yoksa bi yanin hep eksik kaliyo ,benimki vakitsizdi hazir degildim ,senin vaktin gelmemis ,vakitsiz olmasindansa hersey zamaninda guzel,bide 21 gun boyunca her sabah ac karnina bir sarimsak yut ,benim yengminde cocugu olmuyodu ,bu sarimsagi denedi peşine hamile kaldi sende dene bide adetten ciktiktan sonra ,afedersin 3- 4 gun her gun iliskide bulun tutma olasiligi yuksek olur
Teşekkür ederim canım çok haklısın.ben 3 aylık evliyken 5 haftalık hamileydim.cok üzüldüm hamile olduğum için hem 23 yaşında evlendim hem evliliğe hazır değildim çocuk yapmaya da hazır değildim.kazayla oldu.sonra düşük oldu zaten.yani dediğiniz gibi herşeyin hayırlısı.beni burda pek fazla kimse anlamıyor kimi psikolojin bozuk diyor kimi çok takıyorsun hamile kalamazsin diyor.ne bileyim değişik değişik şeyler.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Teşekkür ederim canım çok haklısın.ben 3 aylık evliyken 5 haftalık hamileydim.cok üzüldüm hamile olduğum için hem 23 yaşında evlendim hem evliliğe hazır değildim çocuk yapmaya da hazır değildim.kazayla oldu.sonra düşük oldu zaten.yani dediğiniz gibi herşeyin hayırlısı.beni burda pek fazla kimse anlamıyor kimi psikolojin bozuk diyor kimi çok takıyorsun hamile kalamazsin diyor.ne bileyim değişik değişik şeyler.
Psikoljin bozuk diyen şahsiyet kim Melike. Söyler misin

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Psikoljin bozuk diyen şahsiyet kim Melike. Söyler misin
Ben burda pek kimseyi tanımıyorum ismi aklıma gelmiyor şu an.ama öyle deyince gerçekten üzüldüm.psikolojik tedavi gör dedi resmen.ben buraya soruyorum diye.burdakiler sanıyor ki Melike aksama kadar evde oturuyor kanepede bebek düşünüyor.hicbirsey yapmıyor sanıyor.ama öyle değil.ben geziyorum misafir ağırlıyorum eşimle vakit geçiriyorum.yani birşeyler yapıyorum.gayette güzel geçiyor vaktim

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım benim inşallah en kısa zamanda sanada nasip olur dua edicem inşallah yeni doğum yapan arkadaşlarımız hamile olanlar lütfen sizde dua edin lohusa ve hamilelerin duası kabul olur derler🤲❤️Allah büyük umudunu kaybetme canım daha çok gençsin ben inanıyorum sana da nasip olicak inşallah 🤲

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım benim inşallah en kısa zamanda sanada nasip olur dua edicem inşallah yeni doğum yapan arkadaşlarımız hamile olanlar lütfen sizde dua edin lohusa ve hamilelerin duası kabul olur derler🤲❤️Allah büyük umudunu kaybetme canım daha çok gençsin ben inanıyorum sana da nasip olicak inşallah 🤲
Amin canım teşekkür ederim güzel duan için

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben burda pek kimseyi tanımıyorum ismi aklıma gelmiyor şu an.ama öyle deyince gerçekten üzüldüm.psikolojik tedavi gör dedi resmen.ben buraya soruyorum diye.burdakiler sanıyor ki Melike aksama kadar evde oturuyor kanepede bebek düşünüyor.hicbirsey yapmıyor sanıyor.ama öyle değil.ben geziyorum misafir ağırlıyorum eşimle vakit geçiriyorum.yani birşeyler yapıyorum.gayette güzel geçiyor vaktim
Ben bulurum kimin dediğini kimseyi takma sana onu diyen ilk kendi tedavi oldun sonra millete akıl dağıtsın

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Ben bulurum kimin dediğini kimseyi takma sana onu diyen ilk kendi tedavi oldun sonra millete akıl dağıtsın
Belki kötü niyetle dememiş olabilir ama yinede tedavi sürecinde olan birine söylenecek birşey değildi o.14 aylık evliyim.esimin arkadaşı 7 senedir evli çocukları olmadı tüp bebek denendi 3 4 kez o da olmadı.ben onların yanında bile çocuk konusunu açmıyorum bile.sirf üzülmesin diye.cunku o süreçte olan insanlara iyi niyetle söylesen bile yanlış anlar bunun bilincinde olmak lazım

Tüm sayfalar yüklendi.