Sorum var Yine ben kusura bakmayjn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Yine ben kusura bakmayjn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 747 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yine ben kusura bakmayjn
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Belki kötü niyetle dememiş olabilir ama yinede tedavi sürecinde olan birine söylenecek birşey değildi o.14 aylık evliyim.esimin arkadaşı 7 senedir evli çocukları olmadı tüp bebek denendi 3 4 kez o da olmadı.ben onların yanında bile çocuk konusunu açmıyorum bile.sirf üzülmesin diye.cunku o süreçte olan insanlara iyi niyetle söylesen bile yanlış anlar bunun bilincinde olmak lazım
Aynen öyle canım isterse iyi niyetle desin ister kötü ama denmem3si lazım burda kimse karar vermiyor birinin psikolojik destek almasına

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Melikecim kimseyi kafana takma kuzum kim ne demiş kim ne yapmış hiç umursama rabbim hiç ummadığın anda çiçekler actiracak sana kuzum sadece biraz sabır balim 🤲🙏

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben burda pek kimseyi tanımıyorum ismi aklıma gelmiyor şu an.ama öyle deyince gerçekten üzüldüm.psikolojik tedavi gör dedi resmen.ben buraya soruyorum diye.burdakiler sanıyor ki Melike aksama kadar evde oturuyor kanepede bebek düşünüyor.hicbirsey yapmıyor sanıyor.ama öyle değil.ben geziyorum misafir ağırlıyorum eşimle vakit geçiriyorum.yani birşeyler yapıyorum.gayette güzel geçiyor vaktim
Evet melikem biri saçma bir yorum yapmış sana psikolojik destek al diye bende senin gibiydim ben anlıyorum seni canım sen sor ben şuan yazamıyorum tlf bozuk

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Evet melikem biri saçma bir yorum yapmış sana psikolojik destek al diye bende senin gibiydim ben anlıyorum seni canım sen sor ben şuan yazamıyorum tlf bozuk
Evet canim gordunuz demi.ben yanlış anlıyorum yoksa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Melikecim kimseyi kafana takma kuzum kim ne demiş kim ne yapmış hiç umursama rabbim hiç ummadığın anda çiçekler actiracak sana kuzum sadece biraz sabır balim 🤲🙏
Aynen canım♥️🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar