Yine Kaybettim Bebeğimi😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Yine Kaybettim Bebeğimi😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,590 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Yine Kaybettim Bebeğimi😔
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Sendende canım benim ne demek rabbim yerini doldursun inşallah kuzum
Benim bir akrabam vardı 4 kez düşük 1 defa da ölü doğum olmak üzere 5 defa kaybetti kuzum sonra tam ümidi kesmişken hamile olduğunu öğrendi hemde ikizlere şimdi 2 yaşındalar bile demem o ki Allahtan ümit kesilmez biraz sana morel olur diye anlatayım dedim
Allah razı olsun canım benim ♥️ öyle tabii veren de Allah alanda şükür elhamdülillah kızım var

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kıskanmak mı o kadar iyi anlıyorum ki seni senin acın benden de ağır rabbim sana sabır versin inşallah daha büyük acılar göstermesin inşallah cennette bizim için dua eden bebeklerimiz var bu bizim için en büyük teselli olsun
Amin amin inşallah vAlla şuan yazarken ağlıyorm ben çok çektim bebeğin iyi olsun herseyini alırız dediler eşya kifayet aldrmadlr 😢 herkes de aldığını bana gösterdi 😢 yavrum 6 gün dayandı ancak bir buçuk sene oldu şuan hamlym oğlum da var şükür ama o acı yara hala içimde 😢 kalanlara tutunacagiz canım ne yapalım 😢 sende bende

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Canım 12 hafta da normal kontrol e hiç bir şeyden habersiz gittim kalpten şüphe ettti doktor özele öylesine gttim daha ilgili bilgili diye geri iki hafta sonra gel dedi gittim yine şüphe duydu o zmaan tam net organları belliydi vit tatlı ye yarım saat sonra gel dedi öyle yaptım bir saat yürüdüm geri doktor biçimden biçime girdi hiç unutamam engelli olsa aldirr msn asla dedim eşimle oğlum kapidydi aglamya başladım geri eşimi aldılar içeri başka prof doktor karı cagrdi baktılar kesin tanı koydular aldırın dediler yok dedik eşimle Turgut Özal tıp fakültesinr yonlendrlr zorla yalvar yakar aldılar orası kesin tanı koydu eşimi cagrdlr bebek yaşamaz dediler kaç tanesi dogururum diye gtti hüsranla döndü dedi çok nadir bir hastalık oda bize denk gelmiş eşim kağıt doldurdu imza attı geri iki gün içinde yeni doktor buldm koca fakülte bizlik bir şey yok bakamym artk dediler bursa da istnblda Ankara'da doktor vardı burdaki özeldi bu kabul etti malatydasn yazın babamın cenazesi yeni geçmişti Bursa'ya geldim kontrol e konuştuk karar verdik geri ekimin sonunda geldim kasımın 8 De pazartesi günü planlı sezeryan yapıldı bir saniye bebeğimi tek yüzüme degdirdiler 😢 geri aldılar Çarşamba günü 9 saat açık kalp amlyti oldu ne emzirdim ne kucağıma alabildim hiç bir şey 😢 uzaktan baktım sadece eline fln dokundum pazar günü de vefat etti aradilarki eşim gtti beni götürmedi bugün bn göreyim onun için cagryrlar dedi eşim gitti saatlerce gelmdi ama o zmn anldm gelince de ağlıyordu zaten o an bitti herşey 😢
Rabbim sabrını versin sana cennette senin için dua eden bir meleğin var

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım 12 hafta da normal kontrol e hiç bir şeyden habersiz gittim kalpten şüphe ettti doktor özele öylesine gttim daha ilgili bilgili diye geri iki hafta sonra gel dedi gittim yine şüphe duydu o zmaan tam net organları belliydi vit tatlı ye yarım saat sonra gel dedi öyle yaptım bir saat yürüdüm geri doktor biçimden biçime girdi hiç unutamam engelli olsa aldirr msn asla dedim eşimle oğlum kapidydi aglamya başladım geri eşimi aldılar içeri başka prof doktor karı cagrdi baktılar kesin tanı koydular aldırın dediler yok dedik eşimle Turgut Özal tıp fakültesinr yonlendrlr zorla yalvar yakar aldılar orası kesin tanı koydu eşimi cagrdlr bebek yaşamaz dediler kaç tanesi dogururum diye gtti hüsranla döndü dedi çok nadir bir hastalık oda bize denk gelmiş eşim kağıt doldurdu imza attı geri iki gün içinde yeni doktor buldm koca fakülte bizlik bir şey yok bakamym artk dediler bursa da istnblda Ankara'da doktor vardı burdaki özeldi bu kabul etti malatydasn yazın babamın cenazesi yeni geçmişti Bursa'ya geldim kontrol e konuştuk karar verdik geri ekimin sonunda geldim kasımın 8 De pazartesi günü planlı sezeryan yapıldı bir saniye bebeğimi tek yüzüme degdirdiler 😢 geri aldılar Çarşamba günü 9 saat açık kalp amlyti oldu ne emzirdim ne kucağıma alabildim hiç bir şey 😢 uzaktan baktım sadece eline fln dokundum pazar günü de vefat etti aradilarki eşim gtti beni götürmedi bugün bn göreyim onun için cagryrlar dedi eşim gitti saatlerce gelmdi ama o zmn anldm gelince de ağlıyordu zaten o an bitti herşey 😢
Canım benim yaaa çok üzüldüm gerçekten seni cennete bekleyen bir meleğin varmış
İlk gebeliğinde miydi kuzum peki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin amin inşallah vAlla şuan yazarken ağlıyorm ben çok çektim bebeğin iyi olsun herseyini alırız dediler eşya kifayet aldrmadlr 😢 herkes de aldığını bana gösterdi 😢 yavrum 6 gün dayandı ancak bir buçuk sene oldu şuan hamlym oğlum da var şükür ama o acı yara hala içimde 😢 kalanlara tutunacagiz canım ne yapalım 😢 sende bende
Kıyamam sana kuzum ya

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Evet kalanlara tutunacağız çok şükür var bir kızım sabrını versin sana rabbim

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Rabbim sabrını versin sana cennette senin için dua eden bir meleğin var
Aynen seninde bnmde canım ama bizimkisi gibi olsa daha zordu emin ol aslında hepsi evlat acısı heosi ağır ikimizde birdaha yaşamayız inşallah

Bnmde bir oğlum çok şükür çok

Bnmde bir oğlum çok şükür çok

Kıyamam sana kuzum ya
Yok ikinci canım bir buçuk sene oldu yaşasa bir buçuk yaşındaydi kız koca Türkiye de üç hastne yapıyor amlyti tek düşün 81 ili aradım yapanın birisi istnbl yakın yerde doğum yap gel dio ama yer olmzsa bebeğin ortada kalabilir yoğun hastane gün veremyiz amlyta dedi doktrm doğar doğmaz ameliyati olacak diyor ikinci Ankara aradım yok biz kabul edemyz hastane olarak dedi üçüncü bursa kabul etti bebeği öğrendim öyle babam hasta oldu yatalak oldu o ara 😢 geri bayrama iki gün kala gözümün önünde vefat etti son nefesini verdi ay ne zordu geri iki hafta sonra mecbur görüşmek için Bursa'ya geldk özeldi ya kabul etti geri onara eşimin şirketi kapandı kız ne zorluklar çektik o zmn doğum 8 bindi askere ücret 3 bin TL ne olduğu zmndi ameliyat 8 den başlıyor 50 bine kadar heo aksilik hep sorun ama şükür toparldk yaptırdık yavrumu amlyt eşimden binkere Allah razı olsun babam vefat etti bir saniye bni yalnız bırakmadı bebeği asla aldrmm tedavisi 100 milyon olsa yine ypatrrm dedi bebeğin vefatı eşimle beni çok yıprattı

Kıyamam sana kuzum ya
Evet yavrum beni orada bekliyor 😢

Son düzenleme:

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Okurken hıçkıra hıçkıra ağladim içim sızladı 😔

2 saat önce 3.kez bebeğimi kaybettim kızlar çok üzgünüm dualarınızı esirgemeyin 🤲
Başın sağolsun canım kaç haftalıkti çok üzüldüm 🥺

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Okurken hıçkıra hıçkıra ağladim içim sızladı 😔

Başın sağolsun canım kaç haftalıkti çok üzüldüm 🥺
Bn hala ağlıyorum normal kontrol diye ayda yılda bir özele gittim detaylıca bakılsın diye nelerle geri evimize döndük 😢😢 kimse göründüğü gibi değil Ben bu ikisene de çok acı çektim babam yatalik oldu bebegime hamile kaldm hastalığını öğrendim bayram üzeri babam yani başımda annemle birlikteyken gözümün önünde vefat etti 5 ay sonra doğum yaptım yavrumu kaybettim şimdi de deprem oldu ah ah 😢

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar