Yine Kaybettim Bebeğimi😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Yine Kaybettim Bebeğimi😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,612 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Yine Kaybettim Bebeğimi😔
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
😢
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet Rabbim onu bize imtihan olarak göndermiş gerçektende 😢 amin inşallah Rabbim kimselere yaşatmasın çok zordu gerçekten amin amin inşallah Rabbim cümlemizin evladını bağışlasın sağolasın Allah razı olsun canım benim inşallah ya

Evet Rabbim onu bize imtihan olarak göndermiş gerçektende 😢 amin inşallah Rabbim kimselere yaşatmasın çok zordu gerçekten amin amin inşallah Rabbim cümlemizin evladını bağışlasın sağolasın Allah razı olsun canım benim inşallah ya

Sağolasın Allah razı olsun canım benim inşallah benimki doğumundan 6 gün sonra melek oldu canım rabbim kimseye yaşatmasın bende öyleydim o bir ay ölü gibiydim sanki dünya durmuştu ya 😢

Sağolasın Allah razı olsun canım benim inşallah benimki doğumundan 6 gün sonra melek oldu canım rabbim kimseye yaşatmasın bende öyleydim o bir ay ölü gibiydim sanki dünya durmuştu ya 😢

Evet hayatta her şey bizim için bir imtihan peygamberler imtihan evladiyla imtihan edilmiş gerçekten rabbim bizi de imtihan etti isyan etmedim ama çok üzüldüm gerçekten 😢 aynen yaşadık yaşadıkta çok zordu rabbim kimseye yaşatmasın inşallah 😢 sağolasın Allah razı olsun canım benim inşallah
Ahhh özlem okurken yikildim bende allahim evlatlarini sana bagislasin kuzum benim sen cok guzel bir annesin ❤❤❤🥰🥰

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım.. bende son 2 yılda 2 kere kimyasal gebelik geçirdim birisi 6. Haftada diğeri 7. Haftada düşmüştü ikisinde de kalp atımını duymaya fırsatım olmamıştı. Eğer böyle bir durumun varsa seninde yeniden hamile kalmadan önce genetil test yapıyorlar kan pıhtılaşmana bakıyorlar ondan sonra uygun ilaçlarla iğnelerle düşük yapmadan yeniden hamile kalınabiliyor. Ayrıca birde rahmimde polip varmış onu da kürtajla temizledi doktorum kahverengi akıntılarım kesildi. Ertesi ay şak hamile kaldım. Oğlumda sıkıntı yoktu ardından 2 düşük ve en som bu gebeliğim tuttu ama günde 10a yakın ilaçla tutunuyor kuzum. Benimkisi kimyasal olduğu için çok etkilenmiştim sonuçta sağlıklı olmayan hücreyi vücut attı. Rabbim önce sağlık versin istiyorsanız da tekrarını nasip etsin. Yani ben bile tutturduysam sen de tekrar sağlıkla hamile kalıp bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ahhh özlem okurken yikildim bende allahim evlatlarini sana bagislasin kuzum benim sen cok guzel bir annesin ❤❤❤🥰🥰
Teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim ❤️ evlat için herşeyi yaparım gözüm kapalı gerçekten onunda bu dünya da nasibi yokmuş eşimle birlikte çok uğraştık didindik ama imtihan işte rabbim oğlumu ve kızımı doğarsa bize bağışlasın inşallah canım benim ❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim ❤️ evlat için herşeyi yaparım gözüm kapalı gerçekten onunda bu dünya da nasibi yokmuş eşimle birlikte çok uğraştık didindik ama imtihan işte rabbim oğlumu ve kızımı doğarsa bize bağışlasın inşallah canım benim ❤️
Unsallah birtanem insallah hepimiz bir imtihandan geciyoruz Allahım bizleri evlatlarimizla sinamasin insallah kuzum🙏🙏🤲🤲

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Unsallah birtanem insallah hepimiz bir imtihandan geciyoruz Allahım bizleri evlatlarimizla sinamasin insallah kuzum🙏🙏🤲🤲
Amin amin inşallah imtihan dediğin şey peygamber ağlatmış 😢 bize de nasip etti rabbim inşallah kalanlara rabbim can sağlığı verir inşallah mezarı da uzakta kaldı gidemiyorum da 😢

Tüm sayfalar yüklendi.