Sorum var 😢😢😢Yine olmadı...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Perviz❤️Günay tarafından oluşturulan 😢😢😢Yine olmadı... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,071 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😢😢😢Yine olmadı...
Konbuyu başlatan Perviz❤️Günay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Genetik testinin birinin cvbı çıxdı ter temizdi heçne çıxmadı.İndi o birsini gözleyirik..

bu 2ci 😢
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende genetik testin biri çıkdı enfeksiyon çıkmadı temiz çıkdı her şey..Şimdi 2cini bekliyoruzz inşallah ondanda bir ley öıkmaz
He canim inwallah gozle hamisi cixsin get sende nese var ki bedenin uwaq saxlaya bilmir

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kıyamam yorumları okudum çok zor bir durum rabbim yine nasip etsin inşallah sagliklica alırsın yavrunu kucağına sende bende düşük yapmıştım gerceketn zor süreç. Herşeyin hayırlısını verir rabbim. Üzülme ağlama diyemem acını elbet yaşayacaksın ama kendini lütfen yıpratma biraz ara var 3 ay kadar sonra tekrar dene bir arkadaşıminda öyle oldu sürekli düşük yapiyordu bişi de cikmaamis ara verdi 3 ay kadar tekrar denedi şuan kizi 8 yaşında yeni de anne oldu. Sağlıkli ol bol bol dua et bende dua edeceğim sana canım benim 🤲
1Cisinde 3ay bekledik Tedavi olunduk eşimlee her şey normal idi...Testin sonuçları çıksın 1 ay tedavi görücem sonra yine istiyorum inşallah beklemek istemiyorum artık😔

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
1Cisinde 3ay bekledik Tedavi olunduk eşimlee her şey normal idi...Testin sonuçları çıksın 1 ay tedavi görücem sonra yine istiyorum inşallah beklemek istemiyorum artık😔
Sen neyi nasıl arzu edersen miniğim benim kıyamam sana. Rabbim yüzüne gülsün yipratma kendini üzülme diyemem dediğim gibi acın var. Ama seni cennete bekleyen miniklerin var 🤲

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşım 2 kez kürtaj oldu biri 3 aylıkken digerinde 5 aylık civarıydı. Bende sübyandan bahsettim babaannem anlardı o işlerden arkadaşıma anlattım. Bi hocaya gitti muska verdi üzerinde olucak hep dedi. Muskayı hep üzerinde taşıdı şimdi Bi oglu oldu 😍
Çok şükür.. Düzgün bilgili hoca bulmak zor bu dönemde.. Allahım korusun hepimizi 🙏🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben duymuştum yengem tam evlendiğinde beri 3 4 kez düşük yaptı sonra annesi bir hocaya gidip yaptırmıştı sonra hıc düşük yada ölü gebelik yaşamadi
Evet maalesef. Allahım korusun inşallah hepimizi, herkesin bebeğini

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar