Yolcukta mide bulantısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Mircan11 tarafından oluşturulan Yolcukta mide bulantısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,785 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Yolcukta mide bulantısı
Konbuyu başlatan Mircan11
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mircan11

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Cuma günü kısmet olursa 4/5 saatlik yolculuk yapacaz oğlumla tek başımıza ama ben ve oğlumun aşırı mide bulantısı ve sonuç istifra sizin bu konuda bilgileriniz varsa paylaşırsanız sevinirim şimdiden düşünmekten kafayı yedim
Canım ben önceden yolculuk yaparken aşırı midem bulanırdı her yolculukta istifra ederdim. Sonra biri önerdi kuru fasulyeyi. Yola çıkacağım zaman 1 tane kuru fasulyeyi hap gibi yutuyordum. Çok şükür o günden beri yıllar geçti yolculukta midem bulanmaz. Ama hamilelikten dolayı ise faydası olur mu bilemem. 🤗🥰

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir canım onu bende denemedim
Olabilir canım onu bende denemedim 😅
Sizdedemi aynı sorun var 😒
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben önceden yolculuk yaparken aşırı midem bulanırdı her yolculukta istifra ederdim. Sonra biri önerdi kuru fasulyeyi. Yola çıkacağım zaman 1 tane kuru fasulyeyi hap gibi yutuyordum. Çok şükür o günden beri yıllar geçti yolculukta midem bulanmaz. Ama hamilelikten dolayı ise faydası olur mu bilemem. 🤗🥰
Yok hamilelikle alakası yok kendimi bildim bileli böyleyim onuda deniyem nolcak sagl inslah işe yarar

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Cuma günü kısmet olursa 4/5 saatlik yolculuk yapacaz oğlumla tek başımıza ama ben ve oğlumun aşırı mide bulantısı ve sonuç istifra sizin bu konuda bilgileriniz varsa paylaşırsanız sevinirim şimdiden düşünmekten kafayı yedim
Zencefil içebilirsin yola çıkmadan 😇

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Oğlun kaç yaşında canım motillum şurup kullanıyorum bende oğlum bulantı kusma si cok uzun yola gitcegim zaman sabah aç karnına iciriyorum şükür yaşamadım kusma bulantı

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Ben denedim ama hic faydası olmadı canım
Hadi ya 😒

Oğlun kaç yaşında canım motillum şurup kullanıyorum bende oğlum bulantı kusma si cok uzun yola gitcegim zaman sabah aç karnına iciriyorum şükür yaşamadım kusma bulantı
Gerctnmi oğlum 2 ay sonra 3 yaşına girecek faydasını görduysen eşim eczdn alsin

Mervee

Kayıtlı Üye
rank

Yok hamilelikle alakası yok kendimi bildim bileli böyleyim onuda deniyem nolcak sagl inslah işe yarar
Valla ben denedim hiç birşeyim kalmadı, yolculuğa çıkmadan 1 tane kuru fasulyeyi hap gibi yut, her yolculukta aynısını yaptım. Yıllar geçti kalmadı birşey, urfaya kadar otobüsle gittim turla turp gibiydim maşallah 🥰🤭

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben denedim hiç birşeyim kalmadı, yolculuğa çıkmadan 1 tane kuru fasulyeyi hap gibi yut, her yolculukta aynısını yaptım. Yıllar geçti kalmadı birşey, urfaya kadar otobüsle gittim turla turp gibiydim maşallah 🥰🤭
Allah razı olsun deniycem bakalım bende faydasını görürsem yazacam buraya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar