Yolculuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Yolculuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,719 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Yolculuk
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı günler kızlar bazılarınız biliyor bugün Ankara'ya gideceğim ama nedense eski gittiğim günlerde ki gibi değilim nasıl desem ayağım hiç çekmiyor anlamadığım bir şekilde. Normalde ailemi göreceğim diye çok mutlu olurum ama bu sefer öyle değilim hiç gidesim yok bunu annemin ameliyat olmasına veriyorum ama bilmiyorum içim de çok kötü bir his var 🤦🏻‍♀️
Niye böyle düşünüyorsun ki ayşem acaba bir takım sorunlar vardi o yüzden mi gitmek istemiyorsun
ya da Kayra beyimiz rahatsızlığı için mi Acaba gitsem tekrardan rahatsız olur mu gibi mi düşünüyorsun Şahsen ben de evden çıkmadığım zaman sanki hiçbir hastalık oğluma bulaşmayacakmış gibi ama maalesef Bizler de bir taşıyıcıyız ister istemedik eşlerimiz dışarı çıkıyor Bizler çıkıyoruz ve çocuklarımıza bulaştırıyoruz Bence kötü düşünme canım orada annene evlatlık görevini oğluna da annelik görevini gayet güzel yapacağına Ben inanıyorum hiç ikisini de aksatmayacaksın❤

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Pozitif düşünmeye çalış kuzum. Aksi takdirde için daha çok sıkılır ve oraya gittiğin zamanda daha çok yıpratırsın kendini. Allahın izniyle annenin amaliyatı güzel geçecek kayrada daha iyi olacak. Allah kuluna kaldıramayacağı yük yüklemez. Hasta olmasindan korkuyorsan sana tavsiuem her sabah kahvaltisinin yanina sıcak ıhlamur içir . Ben oğluma düzenli bir şekilde öyle yapiyorum ve inaniyorim da sifasina. Oğlum kaç kere hasta olaxak gibi oldu ama olmadi elhamdülillah. Bağışıklığı kuvvetlendiriyor zannımca. Haftafa bir veua iki defa da udi hindi yağı veriyorum
A mantıklı canım da enfeksiyona iyi gelmez ki ıhlamur yoksa çok iyi bir düşünce
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Niye böyle düşünüyorsun ki ayşem acaba bir takım sorunlar vardi o yüzden mi gitmek istemiyorsun
ya da Kayra beyimiz rahatsızlığı için mi Acaba gitsem tekrardan rahatsız olur mu gibi mi düşünüyorsun Şahsen ben de evden çıkmadığım zaman sanki hiçbir hastalık oğluma bulaşmayacakmış gibi ama maalesef Bizler de bir taşıyıcıyız ister istemedik eşlerimiz dışarı çıkıyor Bizler çıkıyoruz ve çocuklarımıza bulaştırıyoruz Bence kötü düşünme canım orada annene evlatlık görevini oğluna da annelik görevini gayet güzel yapacağına Ben inanıyorum hiç ikisini de aksatmayacaksın❤
Ah zümrem oda var annemle babamın arası iyi şükür artık psikolojim tartışma kaldırmıyor nedense eşimle evlendikten sonra resmen kavga ne onu unuttum ama aileme ne zaman gitsem bu sorun yeniden baş gösteriyor pireyi deve yapıyorlar ben araya girip bağırıp kızmasam konu uzadıkça uzuyor 🤦🏻‍♀️aslında onun endişesi de var şimdi yine tartışma vs olur diye de endişe ediyorum Kayra ve annem için de endişeliuim ameliyat nasıl geçecek kafamda onlarca soru

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
A mantıklı canım da enfeksiyona iyi gelmez ki ıhlamur yoksa çok iyi bir düşünce
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah zümrem oda var annemle babamın arası iyi şükür artık psikolojim tartışma kaldırmıyor nedense eşimle evlendikten sonra resmen kavga ne onu unuttum ama aileme ne zaman gitsem bu sorun yeniden baş gösteriyor pireyi deve yapıyorlar ben araya girip bağırıp kızmasam konu uzadıkça uzuyor 🤦🏻‍♀️aslında onun endişesi de var şimdi yine tartışma vs olur diye de endişe ediyorum Kayra ve annem için de endişeliuim ameliyat nasıl geçecek kafamda onlarca soru
Canim Özel değilse ne ameliyatı olacak Annen İnan her evde sorun var benim babam bile pireyi deve yapan bir insan ben bile Bazen gitmek istemiyorum ama annem için gidiyorum Annem çok çekti çünkü

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Canim Özel değilse ne ameliyatı olacak Annen İnan her evde sorun var benim babam bile pireyi deve yapan bir insan ben bile Bazen gitmek istemiyorum ama annem için gidiyorum Annem çok çekti çünkü
Göğsünde kitle var canım 3. Kez ameliyata girecek aynı göğüsğ den doktorlar alıyor o yeniden türüyor resmen 🤦🏻‍♀️.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı günler kızlar bazılarınız biliyor bugün Ankara'ya gideceğim ama nedense eski gittiğim günlerde ki gibi değilim nasıl desem ayağım hiç çekmiyor anlamadığım bir şekilde. Normalde ailemi göreceğim diye çok mutlu olurum ama bu sefer öyle değilim hiç gidesim yok bunu annemin ameliyat olmasına veriyorum ama bilmiyorum içim de çok kötü bir his var 🤦🏻‍♀️
Kuzum senin ruhen ve bedenen yorgun olmandan kaynaklı bu düşünceler kötüyü düşünme. Herşey yoluna girecek sen hem iyi bir anne hem de iyi bir evlatsın eminim. Herşeye de yetersin. Annene çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin 🤲 rahatsızlığı neydi kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Kuzum senin ruhen ve bedenen yorgun olmandan kaynaklı bu düşünceler kötüyü düşünme. Herşey yoluna girecek sen hem iyi bir anne hem de iyi bir evlatsın eminim. Herşeye de yetersin. Annene çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin 🤲 rahatsızlığı neydi kuzum
İnşallah Eminem inşallah ya göğüsün de kitle var canım daha önce 2 kez oldu ama kitle yeniden çıktı birde baya büyümüş 🤦🏻‍♀️bakalım doktor hastanın yaşı baya ileri almamız lazım dediler .

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İnşallah Eminem inşallah ya göğüsün de kitle var canım daha önce 2 kez oldu ama kitle yeniden çıktı birde baya büyümüş 🤦🏻‍♀️bakalım doktor hastanın yaşı baya ileri almamız lazım dediler .
Kuzum endişe etme doktorlar tekrarladığı için risk almamak için ameliyat demişlerdir. Kolay bir ameliyat Allah'ın izniyle güzel geçer inşallah 🤲

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hayırlı yolculuklar kazasiz belasiz varmayi nasip etsin rabbim 🤲🙏

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Annenin ameliyatı yüzündendir inşallah rabbim şifa verir hemen iyileşir annen iyi düşün içini ferah tut kötüyü düşünme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar