Sorum var Yönetici burda kim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Yönetici burda kim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 392 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yönetici burda kim?
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ola bilir canm bilmiyom sadece yardım istedi diye bende sordum arkadaşlardan
Canım ne yazdığını bende gördüm ve bilerek cevap vermedim bir kaç kes daha oldu bu tür olaylar . Onları görünce onlara cevap yazmak yerine bildire tıklayıp bildir bizde mesajı görünce silelim.

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canım ne yazdığını bende gördüm ve bilerek cevap vermedim bir kaç kes daha oldu bu tür olaylar . Onları görünce onlara cevap yazmak yerine bildire tıklayıp bildir bizde mesajı görünce silelim.
Ayşenur sende söyle ben adminim sorun ne bak bi ne diyor derdi ne

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayşenur sende söyle ben adminim sorun ne bak bi ne diyor derdi ne
Canım ben aynı kişinin 3 kez spam olarak düşen hesabını sildim sence ne kadar normal ? Ve birde sırf engelliyorum siye başk hesaptan açıp gimeiş yani o yüzden asla konuşmadım . Geçen böyle biri ile yazıştığımda cidden saçma salak reklam haberleri yazdı

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canım ben aynı kişinin 3 kez spam olarak düşen hesabını sildim sence ne kadar normal ? Ve birde sırf engelliyorum siye başk hesaptan açıp gimeiş yani o yüzden asla konuşmadım . Geçen böyle biri ile yazıştığımda cidden saçma salak reklam haberleri yazdı
Yani haber mi yapmak istiyorlar uygulamada anlamadım bende az önce dedim sarı kızım adlı kişiye inandırıcı gelmiyor daha öncede yapmışlardı diye ama

Tüm sayfalar yüklendi.