Uyumayan burdaysa sohbete buyursun😄❤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan Uyumayan burdaysa sohbete buyursun😄❤ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,325 kez görüntülenmiş, 186 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Uyumayan burdaysa sohbete buyursun😄❤
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar nasılsınız napıyonuz çocuklarınız nasıllar hamiş anneler siz nasılsınız nasıl gidiyor. Bugün ki menünüzde ne vardı ne yapmıştınız??
İyi canım çocukları uyuttum oturuyorum öyle sen ne yapıyorsun nasılsın
Nohut pilav dünden mercimek köftesi vardı yoğurt öyle

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
İyi canım çocukları uyuttum oturuyorum öyle sen ne yapıyorsun nasılsın
Nohut pilav dünden mercimek köftesi vardı yoğurt öyle
Ovv afiyet olsun ellerine sağlık canım.iyiyim bnde erhani uyuttum 😄😄bnde öyle uzanıyorum canım çok sıkılmıştı bndesohbet postu açayım dedim bnde kürdan kebabı, bulgur pilavı, tavuk çorbası, yoğurt ve turşu yaptım

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız napıyonuz çocuklarınız nasıllar hamiş anneler siz nasılsınız nasıl gidiyor. Bugün ki menünüzde ne vardı ne yapmıştınız??

Neredesiniz çıkın çıkın gelinn😄😄
Ben bugun hicbirsey yapmadim 😂 kocagun yattim 😂 dunden yemekler vardi zaten kocamda iste tek basima ne olursa artik oglumu uyutmaya calisiyorum sizler nasilsiniz ☺️

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank

İyi geceler canım 😍😘bende güç bela yatırdım çocukları çamaşır vardı serdim belki Netflix bakarım dedim ama sanırım gidip yaticam 🥴enerji bitti maalesef 🥴 yemek te tavuk kizarttim bide patates ezmesi vardı ayran turşu bide ıslak kekim vardı canım 🥰sen ne yapıyorsun nasilsin kaç aylık oldun canim 🤔😍

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Çok şükür iyi olmaya çalışıyorum sen nasılsın canm bende de bugün yeşil mercimek çorbası patates köftesi turşu biber filan vardı

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar