Uyumayan burdaysa sohbete buyursun😄❤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan Uyumayan burdaysa sohbete buyursun😄❤ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,347 kez görüntülenmiş, 186 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Uyumayan burdaysa sohbete buyursun😄❤
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bana mı sordun kuzum biraz daha iyiyim şükür canım ama bu sefer de kızım ateşlenir duruyor acaba sütten benim inthapım kızıma geçer mi artık sütten kesmeye karar verdim tamemen canım ya salça sürüyorum almıyor biraz sonra tekrar mama diye tutturuyor Rabbim yardım eder inşallah🤲 😟
Sende ki enfeksiyon sütten bebeğe geçmez ama diş çıkarıyor olabilir minik. Yavaş yavaş sütten kes ben kayrayı 2 ayda bıraktırdım tabi benim oğlan biberon tutmayı bilmiyordu 1 ay ona alıştırmaya çalıştım 😂😂 göğüsümü ilk veriyordum dalacağı sırada göğüsümün kenarından biberonu itiyprdum ikisini bir emiyordu 2. Ayda ise direk yatırır yatırmaz ilk göğsümü verip o uyumadan biberonu itiyprdum ağzına göğsümü geri çekiyordum sonra ki ay tamamen bırakmıştı mama deyince direk biberonu veriyordum 😂😂. Ne ağlama ne zorlanma olmadı o yüzden

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sende ki enfeksiyon sütten bebeğe geçmez ama diş çıkarıyor olabilir minik. Yavaş yavaş sütten kes ben kayrayı 2 ayda bıraktırdım tabi benim oğlan biberon tutmayı bilmiyordu 1 ay ona alıştırmaya çalıştım 😂😂 göğüsümü ilk veriyordum dalacağı sırada göğüsümün kenarından biberonu itiyprdum ikisini bir emiyordu 2. Ayda ise direk yatırır yatırmaz ilk göğsümü verip o uyumadan biberonu itiyprdum ağzına göğsümü geri çekiyordum sonra ki ay tamamen bırakmıştı mama deyince direk biberonu veriyordum 😂😂. Ne ağlama ne zorlanma olmadı o yüzden
Anladım canım biliyormusun az önce internetten enfeksiyon un sütten gelmeyeceğini okudum tekrar gögsümü vermeye basladımbasladım. Bizim kız biber onu tutuyor ama emmiyor kesinlikle sabahtan beri gögsümü vermedim inat etti bişy yiyip içmedi. Evet diş sıkıntısı da var ya canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Anladım canım biliyormusun az önce internetten enfeksiyon un sütten gelmeyeceğini okudum tekrar gögsümü vermeye basladımbasladım. Bizim kız biber onu tutuyor ama emmiyor kesinlikle sabahtan beri gögsümü vermedim inat etti bişy yiyip içmedi. Evet diş sıkıntısı da var ya canım
Eğer bıraktıracaksan göğüsünü almıyor ise tam vakti canım . Bırak biberona komple başla alana kadar inat et.

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Ayy rabbim kızını bağışlasın inşallah bebeğinide sağsalim kucağına almayı nasip etsin cnm

Tüm sayfalar yüklendi.